Stock Board - forum fotografii stockowej
Rozliczenia podatkowe - stocki - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: Rozliczenia podatkowe - stocki (/watek-rozliczenia-podatkowe-stocki.html)



RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - Nightman - 2013-09-09

(2013-09-09, 16:51:19)canion1 napisał(a): Stocker wsród fotografów to jak...

Reasumując - według Ciebie wszystko to nabywasz w momencie samego rzucenia etatu i przejścia na "full time"? Nie liczy się talent, nie liczy się jakość, nie liczy się co i jak robisz. W takim razie ja pozostaje przy etacie i pasji Icon_cool


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - canion1 - 2013-09-09

nigdzie nie pisalem o "nabywaniu" tego wszystkiego.w jakimś konkretnym momencie. baaa, jestem przekonany że niewielu z Nas kiedykolwiek nabędzie pełny zestaw cech wymienionych przez Ciebie. ale ... trzeba próbować.


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - fotek - 2013-09-09

JA Wam powiem jak jest naprawdę... gdzieś tam pedzi pendolino, ale tez jest kilka osobowych w rozkładzie i większośc własnie nimi wyruszyła na przejażdżkę. Bo po pierwsze tanio, a po drugie mozna widoczki przez okno pooglądać


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - Nightman - 2013-09-09

(2013-09-09, 18:01:22)canion1 napisał(a): jestem przekonany że niewielu z Nas kiedykolwiek nabędzie pełny zestaw cech wymienionych przez Ciebie. ale ... trzeba próbować.

A ja myślę, że wiele osób z naszej grupy ma te cechy i doskonale sobie radzi nie zależne od tego jaką kto ma sytuację życiową etat/DG.


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - alga38 - 2013-09-09

Dobre porównanie Sławek Smile w pendolino siedzi zapewne Canion z włosem rozwianym od wiatru, a my powoli PKP do przodu


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - fotek - 2013-09-09

(2013-09-09, 18:44:24)alga38 napisał(a): Dobre porównanie Sławek Smile w pendolino siedzi zapewne Canion z włosem rozwianym od wiatru, a my powoli PKP do przodu

Mowiąc szczerze, to sie kiedyś z canionem tym pendolino przejechałem... mały kawaleczek tylko. Nie powiem, fajnie było ale pieruńsko drogo i łeb urywa Icon_cheesygrin


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - canion1 - 2013-09-09

zapewne niedługo google zindeksuje stock-board jako forum o kolejnictwie.Icon_wink


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - Bridzia - 2013-09-11

Story stock-board. Przewodnik.Canion1 pisz, z włosem rozwianym (gdzie bądź) lub nieSmile.


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - GregorK - 2013-09-11

(2013-09-09, 16:51:19)canion1 napisał(a): Stocker wsród fotografów to jak harleyowiec wśród motocyklistów. Nim sie nie bywa po godzinach. Nim sie jest 24/h. to styl myślenia, działania, rejestracji otaczającej nas rzeczywistości i kreatywnego jej przetwarzania na nowy obraz. ten moment nadawania kształtów Naszym ideom, niczym nie poskromiony i nikomu w niczym nie zobowiązany. Wolnośc myśłi i działania nadająca sens każdemu dniu spędzonemu na składaniu pojedyńczych milionów pikseli w coś nowego, pasjonującego. to jak podróż przez kolejne wagony nieznanego pociągu który pedzi przez przestrzeń otaczającego go chaosu wioząc nas ku lepszej przyszłości.

cały ja ... Icon_cheesygrin

z drobnymi różnicami ...
- zamiast harleya hulajnoga z oderwanym przednim kołem (pozwala tylko ryć w piachu - ale jak to się mawia: byle do przodu)
- 24/7 pasuje jak ulał Icon_cheesygrin
- Wolność jako przysłówek ... czyli wolno myślę ... nim pomyślę, to już znika Icon_cheesygrin - ale też pasuje
- piksele też składam. złożyłem już ze 20 Icon_cheesygrin
- chaos jak najbardziej ... widoczny w każdym moim zdjęciu Icon_cheesygrin
- przyszłośc też jakoś się rysuje ... ale słowo lepsza jest grubo nie namiejscu.

Icon_cheesygrin


RE: Rozliczenia podatkowe - stocki - canion1 - 2013-09-11

Gregorek, myśl pozytywnie i nie doszukuj sie jakiś drobnych usterek. Sukces przyjdzie wraz z ciężką pracą 24/7. ... po roku poczujesz róznicę