Stock Board - forum fotografii stockowej
StockPlus.pl - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: StockPlus.pl (/watek-stockplus-pl.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: StockPlus.pl - oxygen64 - 2010-02-18

(2010-02-16, 11:22:44)Ariene napisał(a): W akapicie "rozwiązanie umowy" jest fragment:
"W przypadku konta "Dla Fotografów" w archiwum serwisu pozostaną pliki poglądowe, które nie będą publikowane na jakichkolwiek stronach Stockplus dostępnych do sprzedaży dla innych użytkowników serwisu."
i głupie pytanie - co to znaczy? Icon_cheesygrin Nie wiem na który ze sposobów mam to interpretować...

Jak dla mnie to logiczne. Muszą zostawić sobie "pliki poglądowe" (zapewne chodzi o pomniejszone) na wypadek jakichkolwiek reklamacji ze strony kupujących.
W końcu może się okazać że wstawiłaś tam pliki Yuriego jako swoje Icon_razz


RE: StockPlus.pl - vito157 - 2010-02-23

Cały dzien nie mozna wejsc na strone Stock+. Nastepny w kolejce po SX?


RE: StockPlus.pl - rachwal - 2010-02-23

(2010-02-23, 22:42:27)vito157 napisał(a): Nastepny w kolejce po SX?

Nie ta liga Smile

But ...

Cytat:Apache is functioning normally

Icon_mrgreen


RE: StockPlus.pl - oxygen64 - 2010-02-28

UWAGA !

Proszę NIE wchodzić na stockplus.pl !
Właśnie przed chwilą przy próbie wejścia Kaspersky wyrzucił mi inforamcję że strona zawiera trojana.
Zapewne większość ma ochronę antywirusową, ale nie każdy antywir wszystko wyłapuje


RE: StockPlus.pl - hyzop - 2010-03-01

U minie też Norton melduje przy kazdeym podejściu o próbie ataku na komputer


RE: StockPlus.pl - vito157 - 2010-03-04

Wlasnie wyslalem email do Stock Plus o usuniecie konta. Jest to niepowazna firma. Od miesiaca moja setka zdjec czeka na zatwierdzenie. Od 3 tygodni nie mozna sie doprosic aktywowania konta ftp. Nie musze chyba dodawac, ze nie odpowiadaja na zadne emaile.
Goraco odradzam jakakolwiek wspolprace z tym stockiem.


RE: StockPlus.pl - Ariene - 2010-03-04

To ten stock jeszcze istnieje? Icon_mrgreen


RE: StockPlus.pl - vito157 - 2010-03-08

(2010-03-04, 21:40:26)Ariene napisał(a): To ten stock jeszcze istnieje? Icon_mrgreen
No istnieje.
W sobote w nocy, okolo 23 (!!!) czasu polskiego, otrzymalem dluuuuugi przepraszajacy email. I ze oczywiscie moge wykasowac swoje konto, ale jesli nie musze, to im byloby milo ze mna wspoolpracowac. I ze w pierwszej kolejnosci zaakceptuja moje zdjecia.
W niedziele (!!!) o 23 czasu polskiego przyszedl email aktywujacy ftp.
I coz mialem biedne nieboze robic? Przyjalem przeprosiny...

Z ostatniej chwili: o polnocy (czasu PL) z niedzieli na poniedzialek, zaczely przychodzic emaile z akceptacja zdjec. Cuda, cuda oglaszaja....


RE: StockPlus.pl - ambrozinio - 2010-03-08

Widać admini są mocno zagubieni.Chcą ale nie mogą.
Akceptowanie zdjęć następuję u wszystkich w weekend i wygląda jak by sprawdzała to jedna osoba?!


RE: StockPlus.pl - KAPA - 2010-03-08

po dłuuuugim czasie, również dostałem wstęp przez FTP, ale jakoś tak nie mam serca by się zabrać za wysyłanie, chyba udzieliło mi się tempo i jakość pracy tej agencji... Icon_wink