Stock Board - forum fotografii stockowej
StockPlus.pl - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: StockPlus.pl (/watek-stockplus-pl.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: StockPlus.pl - kaczor58 - 2009-12-06

(2009-12-06, 20:42:57)Sejmika napisał(a): to teraz wyobraź sobie, że na wszystkie swoje pytania dostajesz taką odpowiedz....

Chciałem dobrze... Icon_redface
...a wyszło jak zwykle
Przepraszam jeśli Cię uraziłem...
w


RE: StockPlus.pl - zbiobi - 2009-12-06

(2009-12-06, 21:14:21)kaczor58 napisał(a): ...a wyszło jak zwykle

w
Ale zwykle jest całkiem spoko...Icon_wink
Daleki jestem od zniechęcania forumowiczów do tego stocka. Warto jednak mieć świadomość co do pewnego szczegółu, że jako przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce, może podlegać bez przeszkód krajowej kontroli skarbowej. Przy okazji jego kontrybutorzy oraz pozostała ich działalność na niwie stockowej.
Oczywiście nie mam wątpliwości, że każdy z nas płaci podatki, tym bardziej że zyski z tej platformy nie należą do lukratywnych. Niemniej warto o tym pamiętać.
BTW wydaje mi się, że fortunność wymiany poglądów na forum typu "ile zarabiacie na stockach", warta jest przemyślenia. Może lepiej byłoby tego typu dyskusje przenieść do korespondencji prywatnych?


RE: StockPlus.pl - rachwal - 2009-12-06

Na wstępie powiem, że nikogo nie mam zamiaru zniechęcać do S+, każdy ma wolną wolę i wie co robi. Napiszę tylko co mnie osobiście nie przekonuje do S+.

Co by nie było, że szydzę, to uważam, że "test jeża" nie jest w cale taki trywialny w implementacji, ale z drugiej strony jeśli ktoś chce zarabiać na zdjęciach sprzedając je we własnym banku zdjęć to trzeba by zainwestować kilkadziesiąt roboczogodzin na poprawienie tej podstawowej funkcjonalności jaką jest wyszukiwarka.

Poza tym ktoś wspomniał, że chcą założyć bloga i forum, po co? Przecież skoro już teraz nie mają czasu na sprawdzanie zdjęć, to ja nie wiem kiedy wygospodarują czas na prowadzenie tych dwóch dodatkowych bytów ... po miesiącu "euforii" będą tam świeciły takie pustki, że to tylko będzie budziło uśmiech politowania.

Widzieliście linka do Alexa (oczywiście Alexa kłamie i to nie jest wyrocznia, ale ...)? Wiecie co oznaczają te liczby szacunkowego ruchu na stronie? Ostatnie 7 dni to ranking około 4 mln co wg. mojej wiedzy i analizy ruchu na stronach o podobnym wskaźniku daje jakieś 50 wizyt dziennie, powiedzmy, że w absolutnym maksimum 100 wizyt. Od tego odejmijmy ruch generowany przez fotografów, przypadkowe wejścia i na potencjalnych kupujących chyba dużo nie zostaje ... także IMVHO na każdą zarobioną tam złotówkę trzeba patrzeć jak na jakiś mały cud Icon_wink Dla porównania LuckyOliver kiedy padał miał Alexę na poziomie 20-40 tyś i nie dawał rady. Na ale Szcześliwy Olek działał na rynku światowym, być może w Polsce tyle wystarcza by ciągnąć taki small biznes.

To tak ode mnie do właściciela S+ skoro to czyta. Mógłby się tu w końcu zarejestrować i poopowiadać o planach S+, może przekona nieprzekonanych lub ostudzi zapał obecnych "kontrybutorów" Icon_wink


RE: StockPlus.pl - Sejmika - 2009-12-06

Ile osób robiło już wypłaty ze StockPlus? Smile


RE: StockPlus.pl - fotoaloja - 2009-12-07

je jedną miałam, jakiś czas temu i skromna, ale byłaSmile, do następnej może też dozbieram?


RE: StockPlus.pl - pixelman - 2009-12-07

Ja aktualnie czekam na czwartą wypłatę.Czekam i czekam już tydzień i nic.
Oczywiście nie będę się chwalił jak wielkie to były wypłaty.
Miałem również konto na wspomnianym przez Rachwala "Lucky Oliver".
Zarobiłem tam tyle że jak stock padał to starczyło mi jedynie na zakup jednej fotografii.
Bo pieniędzy niestety wypłacić się nie dało.


RE: StockPlus.pl - Sielan - 2009-12-10

Zachęcony ruchem w tym wątku, wrzuciłem pierwszą dychę. I już zaczynam ich lubić. Ktoś to obejrzał, wybrał z nich motywy świąteczne i natychmiast zaakceptował.


RE: StockPlus.pl - alga38 - 2009-12-10

a to dziwne..... moje czekają od 10 listopada i też świąteczne.....
Co to ma być.. loteria?
Jakoś nie podzielam twojego uczucia Icon_wink


RE: StockPlus.pl - tarczas - 2009-12-10

a ja idąc chyba po rozum do głowy, sprowokowany celnym i spostrzeżeniami Rachwala, wykasowałem dziś mój cały oczekujący stuff stamtąd. Link do stock+ z ulubionych też


RE: StockPlus.pl - papkin - 2009-12-11

Ja wczoraj wrzuciłem 25 fot i dzisiaj wszystkie zaakceptowane Smile no i dochody rosną Smile lepiej jak na 123RF