Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy z akceptacją na Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Problemy z akceptacją na Fotolia (/watek-problemy-z-akceptacja-na-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Akceptacja - Salmon - 2008-07-05

Hej.
Czy komuś obadali już jakieś prace wstawione do 2 lipca lub samego 2 lipca?
U mnie wczoraj sprawdzili i zaakceptowali jedną, a reszta sobie czeka już 3-ci dzień :/
To się normalnie nie zdarzała na Fotolii (chyba...).

Pozdrawiam.


RE: Akceptacja - robootb - 2008-07-05

Mam idetycznie, wiec nie ma sie co przejmowac Smile) ...
Moze to z powodu wakacji ? Tez juz czekam ktorys tam dzien...
Pozdrawiam Robootb


RE: Akceptacja - hoomar - 2008-07-05

Ja pod koniec czerwca coś tam wrzucałem i było tak, że kilka sprawdzili wcześniej, a kilka wisiało jeszcze jeden dzień, także nie ma się czym przejmować, na pewno je sprawdzą.


RE: Akceptacja - Gandalfo - 2008-07-05

Spokojnie.
Jak wiecie 4 lipca to Dzień Niepodległości w USA więc pewnie mają długi weekend.
Na pewno sprawdzą, najpóźniej w poniedziałek. Smile


RE: Akceptacja - Salmon - 2008-07-05

Eeee tam... Jaki tam długi weekend.

Ruszyło Smile
Teraz zobaczymy ile zaakceptują bo ostatnio strasznie wybredni się zrobili (pewni zmienili recenzentów) Smile


RE: Akceptacja - robootb - 2008-07-05

u mnie akcepty juz ...
O kurcze nie bylo mnie z miesiac a widze ze Fotolia podniosla poprzeczke Icon_razzP ... Strasznie przywalaja sie do similar photo ;/


RE: Akceptacja - Salmon - 2008-07-06

No właśnie o tym pisałem. Ostatnio są upierdliwi okropnie. Przywalają się do wszystkiego.. nawet bardziej niż na Dreamstime :/ Ale cóż jak tutaj mam największe zarobki...Łączenie podwójnego posta
Załamka... Wywalili połowe zdjęc/prac... (o powodach nie wspomnę)
Trzeba to wrzucić na DT...
Oni chyba oceniają po pijaku. Takie moje zdanie...


RE: Akceptacja - victoo - 2008-07-06

Salmon napisał(a):No właśnie o tym pisałem. Ostatnio są upierdliwi okropnie. Przywalają się do wszystkiego.. nawet bardziej niż na Dreamstime :/

Dla mnie to nawet bardziej upierdliwi niż w Crestock. Ostatnio wrzuciłem 10 fot, na Fotolii odrzucili 8, na Crestock 2.


RE: Akceptacja - majszter - 2008-07-07

victoo napisał(a):Dla mnie to nawet bardziej upierdliwi niż w Crestock. Ostatnio wrzuciłem 10 fot, na Fotolii odrzucili 8, na Crestock 2.

Mój ostatni upload wyglądał tak:
DreamsTime - akceptacja 12/12
Fotolia - akceptacja 0/12

Wiem, że Dreamstime nie jest zbyt rygorystyczny i nie można teraz Fotoli do niego porównywać, ale to już chyba przesada.


RE: Akceptacja - rlat - 2008-07-08

majszter napisał(a):
victoo napisał(a):Dla mnie to nawet bardziej upierdliwi niż w Crestock. Ostatnio wrzuciłem 10 fot, na Fotolii odrzucili 8, na Crestock 2.

Mój ostatni upload wyglądał tak:
DreamsTime - akceptacja 12/12
Fotolia - akceptacja 0/12

Wiem, że Dreamstime nie jest zbyt rygorystyczny i nie można teraz Fotoli do niego porównywać, ale to już chyba przesada.

Fakt, wydaje mi się, że Fotolia ostatnio mocno podniosła poprzeczkę. Też na 12 wysłanych 1 przyjęli.