Stock Board - forum fotografii stockowej
Editorial Use Only - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Editorial Use Only (/watek-editorial-use-only.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Editorial Use Only - D_A_R_O - 2008-02-07

no nareszcie! na pewno skorzystam Smile


RE: Editorial Use Only - teo73 - 2008-09-18

Wysłałem im troszke editorial z notting hill carnival i festivalu tamizy ,odrzucili je z powodu braku caption. nastepnym razem dokładnie im napisałem gdzie i kiedy i co to za impreze i znowu to samo. wie ktoś jak to musi byc oisane?


RE: Editorial Use Only - majszter - 2008-09-18

(2008-09-18, 15:51:00)teo73 napisał(a): Wysłałem im troszke editorial z notting hill carnival i festivalu tamizy ,odrzucili je z powodu braku caption. nastepnym razem dokładnie im napisałem gdzie i kiedy i co to za impreze i znowu to samo. wie ktoś jak to musi byc oisane?

Tu masz wszystko ładnie opisane jak wypełniać caption przy zdjęciach editorial:
link do forum SS


RE: Editorial Use Only - KAPA - 2009-04-07

Bigstockphoto i YaYmicro też obsługuja licencje editorial.


RE: Editorial Use Only - KAPA - 2009-04-12

No i przyjmują editorial Smile tylko opisać dobrze trzeba, pierwszy raz wysłałem editorial i przyjęli 9z11 Smile


RE: Editorial Use Only - remik44992 - 2009-07-13

Napiszcie proszę przykłady tematów, które wrzuciliście do tej pory jako Editorial, bo mam nieco problem z wyborem zdjęć do tej kategorii (krótko - np. mecz, koncert, targi samochodowe itp itd.).

Może mnie to troszkę naprowadzi w kierunku poprawnej selekcji zdjęć o charakterze newsów, prasowym.

Pozdro
remik44992


RE: Editorial Use Only - zegarmistrz - 2009-07-13

(2009-07-13, 18:26:56)remik44992 napisał(a): Napiszcie proszę przykłady tematów, które wrzuciliście do tej pory jako Editorial, bo mam nieco problem z wyborem zdjęć do tej kategorii (krótko - np. mecz, koncert, targi samochodowe itp itd.).

Może mnie to troszkę naprowadzi w kierunku poprawnej selekcji zdjęć o charakterze newsów, prasowym.

Pozdro
remik44992

Apeluję o myślenie przed napisaniem posta lub wątku.


RE: Editorial Use Only - Lseker - 2015-09-11

Z jakim wykorzystaniem Waszych zdjęć na licencji Editorial dotychczas się spotkaliście? Chodzi mi o to gdzie w praktyce te zdjęcia są zamieszczane, poza oczywiście materiałami prasowymi związanymi z artykułem o jakimś miejscu - u mnie taka sytuacja miała miejsce. Chciałbym się jednak dowiedzieć gdzie jeszcze takie zdjęcia mogą zostać wykorzystane.
Pozdrawiam.


RE: Editorial Use Only - maccio - 2016-08-19

Czy jest na forum Albert N? Znalazłem informację, która może mu się przydać odnośnie zdjęć pałacu Schönbrunn.


RE: Editorial Use Only - padmak - 2016-08-19

(2016-08-19, 07:12:19)maccio napisał(a): Czy jest na forum Albert N? Znalazłem informację, która może mu się przydać odnośnie zdjęć pałacu Schönbrunn.

A o co jest podejrzewany niejaki Albert N. Icon_cheesygrin Icon_lol