Stock Board - forum fotografii stockowej
Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! (/watek-dlaczego-odrzucili-moje-zdjecie-wszystko-o-powodach-odrzutow-w-istockphoto.html)



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - toomi123 - 2012-03-11

Witam wszystkich.
Nie wiem czemu nie chcą mojego zdjęcia może mi ktoś wyjaśnić.Czy jak ja jestem nowy to jak wysyłam te 3 pierwsze pliki to mogą jeden zatwierdzić czy muszą być wszystkie dobre???? zdjecie a na fotoli bez problemu


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - fotek - 2012-03-11

Wszystkie musza byc dobre


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - toomi123 - 2012-03-11

A czy te jest złe? Zła kompozycja czy co bo nie rozumiem nic. Nie chca przyjąć tych
co mam na fotolii? ktoś mi powie o co może chodzic.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - alzajac - 2012-03-12

A powodu odrzutu to nie podali?


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - aniaz - 2012-03-12

mz, jest niedokładna edycja i retusz - każde drzewo ma białą aureolę Icon_wink (wynik niedokładnego dokolorowania niebieskiego nieba), w tle nad linią horyzontu to samo.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - pershing - 2012-03-13

Trafiłem właśnie na idotę, ignoranta, nieuka no nie wiem jak zinterpretować odrzut tego zdjęcia
[Obrazek: stock-photo-19563261-dubrovnik-in-croatia.jpg]

za keyword "travel" i niepoprawny balans bieliIcon_twisted
zdjęcie robione o zachodzie słońca, dokładnie takie warunki kolorystyczne były a w opisie zdjęcia pisze wyraźnie "sunrise in Dubrovnik", acha dostałem jeszcze dobrą radę od tego pana tzn żebym nie używał lampy błyskowej. TEN MISZCZ chyba nawet nie wie co to exif bo gdyby zajrzał to by wiedział, że lampa tam użyta nie była, ech ręce opadają normalnie. Jak padną to naprawdę płakał po nich nie będę.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - aniaz - 2012-03-13

(2012-03-13, 10:32:32)pershing napisał(a): za keyword "travel" i niepoprawny balans bieliIcon_twisted
zdjęcie robione o zachodzie słońca, dokładnie takie warunki kolorystyczne były a w opisie zdjęcia pisze wyraźnie "sunrise in Dubrovnik",

sunrise to wschód słońca, tak tylko w gwoli ścisłości Icon_wink
co do słówka "travel" jedynie można by było to wytłumaczyć, że nikt tego nie wie czy to była faktycznie podróż Icon_wink
ostatnio inspektorzy zrobili się mocno czepialscy, to fakt, nic tylko wrzucać zdjęcie jeszcze raz i liczyć, że tym razem padnie na kogoś innego, bo ja nie widzę nic czego można by było się czepić..


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Crazy_Cat - 2012-03-13

O tak - słowo "travel" jest już od dawna na mojej czarnej liście. Zawsze mi odrzucają w tego typu zdjęciach. Zamiast niego proponuję jednak "tourism". Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - fotek - 2012-03-13

I tak najlepszy jest argument lampy błyskowej Icon_cheesygrin


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wuja - 2012-03-13

Może miałeś studyjne plenerowe wtedy w exif nie musi być widać... sporą moc trzeba żeby z tego miejsca Dubrownik doświetlić.