Stock Board - forum fotografii stockowej
Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! (/watek-dlaczego-odrzucili-moje-zdjecie-wszystko-o-powodach-odrzutow-w-istockphoto.html)



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - mathom - 2011-10-20

Cytat:++ We appreciate your generosity in including multiple images in one file, but this is generally discouraged unless it adds to the composition of the photo. Please submit images individually rather than as a collage or collection of images.++

ręce opadają ... to była fota sklejona z kilku - rózne pozy, ubrania itd.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - fabritius - 2011-12-10

czy powodem odrzucenia może być brak opisu lub nic nie mówiąca nazwa

(jestem nowy i nie czaję wielu rzeczy)


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - SHaiith - 2011-12-10

Mi raz iStockphoto odrzucił fotkę, ponieważ w opisie miałem linka do LightBoxa, który tematycznie nie wiązał się z fotką. Paranoja.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - elbek - 2011-12-20

(2011-12-10, 23:10:51)fabritius napisał(a): czy powodem odrzucenia może być brak opisu lub nic nie mówiąca nazwa

(jestem nowy i nie czaję wielu rzeczy)

imho opis jakiś musi być, bo jak miałbym znaleźć to zdjęcie? Keywordsy nie wystarczą imho Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - MaxyM - 2011-12-30

Ja nie narzekam, na 18 zdjec - 1 odrzucone.
Zreszta mam odrzuty tylko wtedy gdy kombinuje i mimo tego, ze od obecnych tutaj dowiedzialem sie czego iStockphoto nie lubi, to czasami chce przeforsowac jakas ilustracje... Raz przyjma, raz odrzuca.
Ale nie narzekam... Gdybym tylko regularnie dodawal zdjecia jeszcze... Ehh, brak czasu.

I nie za bardzo rozumiem narzekania na PP... Mi PP w zeszlym miesiacu przyniosl $73 z 80 zdjec obecnych w portfolio.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - elbek - 2012-01-03

siet, czy to normalne, że do tego proszą model release?



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - fotek - 2012-01-03

(2012-01-03, 10:40:26)elbek napisał(a): siet, czy to normalne, że do tego proszą model release?

Na logike, to nienormalne, ale chyba nie chcesz sie z koniem kopac?



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - elbek - 2012-01-03

(2012-01-03, 10:55:32)fotek napisał(a): Na logike, to nienormalne, ale chyba nie chcesz sie z koniem kopac?

Irytuje mnie nieco sytuacja, bo najpierw dostałem notice'a z info, że jedno słowo kluczowe im się nie spodobało, a teraz chcą model release. Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Barrarabarra - 2012-01-03

Znaczy jak, odcisk łapki?


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - elbek - 2012-01-03

(2012-01-03, 11:59:26)Barrarabarra napisał(a): Znaczy jak, odcisk łapki?

rotfl, być może Smile