Stock Board - forum fotografii stockowej
Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! (/watek-dlaczego-odrzucili-moje-zdjecie-wszystko-o-powodach-odrzutow-w-istockphoto.html)



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - mathom - 2010-12-06

teraz u mnie sobie umyślili, że brakuje daty urodzin na MR. Co ciekawe - na 10 zdjęć z tej samej sesji 5 przyjęli, a 5 odrzucili z w/w powodu. paranoja jakaś. to co podwójne standardy ? wkurza to strasznie. do tego u mnie akurat to jest pod kątem sprzedaży najgorszy stock. nawet 123 przynosi mi większy dochód :E


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - cranium84 - 2010-12-15

mi dziś odrzucili kilka zdjeć z powodu braku phone number .... no jakaś paranoja Smile 5 zdjęć odrzucili z powodu złego słowa Human Hair i Human Face ... na zdjęciu była modelka :/ nie czaje Smile rok temu coś tam wrzuciłem nazbierało sie całe 9 dolców ostatnio pomyslałem zeby zacząc sie w to bawić w przerwach sezonu slubnego Smile o ile na fotolii akceptowali bez problemów to tu jakies kwiatki Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - majszter - 2010-12-15

(2010-12-15, 11:15:42)cranium84 napisał(a): 5 zdjęć odrzucili z powodu złego słowa Human Hair i Human Face ... na zdjęciu była modelka :/ nie czaje Smile
Na IS takich szczegółowych słów kluczowych używa się tylko, jeśli jest to głównym tematem zdjęcia, w tym przypadku włosy/twarz.
Równie dobrze mógłbyś dodać słowa "human leg" "human arm" "human heart", bo przecież każda modelka ma nogę, rękę i serce. A przecież nie o to chodzi.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - cranium84 - 2010-12-15

Majszter w sumie masz racje Smile)


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - cranium84 - 2010-12-17

Znowu mnie wkurzają Smile odrzucili zjęcia bo brak shot description - wypełnione wszystko oprocz rubryki Opis/Informacje dotyczące sesji fotograficznej ( jeżeli dotyczy ). po za tym wszystko inne wypełnione. ( po za materiałami wizualnymi modela )

Czy trzeda im dołączać Materiały wizualne Modela ? :/

Ostatnio pisali ze brak nr telefonu ! wiec wpisałem zeksanowałem i dalej zonk ... ( przeciez modelka ma prawo nie mieć telefonu ! )


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - rachwal - 2010-12-17

(2010-12-17, 14:18:38)cranium84 napisał(a): Znowu mnie wkurzają Smile odrzucili zjęcia bo brak shot description - wypełnione wszystko oprocz rubryki Opis/Informacje dotyczące sesji fotograficznej ( jeżeli dotyczy ). po za tym wszystko inne wypełnione. ( po za materiałami wizualnymi modela )

Takie zasady od jakiegoś czasu, jeden MR per sesja.

(2010-12-17, 14:18:38)cranium84 napisał(a): Czy trzeda im dołączać Materiały wizualne Modela ? :/

Trzeba.

(2010-12-17, 14:18:38)cranium84 napisał(a): Ostatnio pisali ze brak nr telefonu ! wiec wpisałem zeksanowałem i dalej zonk ... ( przeciez modelka ma prawo nie mieć telefonu ! )

Nie ma prawa Smile Może nie mieć adresu e-mail.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - cranium84 - 2010-12-17

(2010-12-17, 14:18:38)cranium84 napisał(a): Czy trzeda im dołączać Materiały wizualne Modela ? :/

Trzeba.

ehhh no to cholera czemu z serii 36 przesłanych zdjęć gdzie do każdego zdjęcia dołączam ten sam MR z tej sesji 3 zdjęcia akceptują a do innych sie czepiają .... Smile Wkurze sie i przez nastepne pół roku bede wysyłał ciagle te same zdjęcia i ten sam MR zobacze po jakim czasie zakceptują wszystkie zdjęcia Smile
Nie lubie jak ktoś robi ze mnie idiote, czuje sie jak jakiś dzieciak ktorym sie pomiata... to Ci zakceptujemy a to nie Smile Smile

Sorry ze wylewam żale Icon_cheesygrin


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-12-17

Napisz o tym inspektorowi w notkach, że poprzednie przyjął bez gadania to i te niech przyjmie... Icon_razz


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - cranium84 - 2010-12-17

Czyli ogólnie do MR mam jeszcze robić zdjęcie, skan, ( dowodu , paszportu czy czegokolwiek ) i dołaczyć to do MR w prawym górnym rogu tak ? Tez tak robicie ?


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - zuzanna - 2010-12-17

ja tak robie ,wklejam z boku fotke