Stock Board - forum fotografii stockowej
Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! (/watek-dlaczego-odrzucili-moje-zdjecie-wszystko-o-powodach-odrzutow-w-istockphoto.html)



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - majszter - 2010-09-16

(2010-09-16, 14:25:54)Ariene napisał(a): Co robić?
Używać DeepMeta.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wuja - 2010-09-16

Używać DeepMeta.

Dokładnie. Ja już nie pamiętam kiedy na stronie u nich coś robiłem.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-11-11

Ależ oni marudzą! Icon_neutral Jak już namalujecie coś w kształcie ząbków imitujących kształt choinki, koniecznie dorzućcie Property Release! nie dość, że inne stocki rozpatrzyły to o dwa tygodnie szybciej, to nie narzekali na brak zgody... irytujące Icon_neutral
[Obrazek: ist2_14692686-painting-christmas-tree.jpg]


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wronaavd - 2010-11-11

Czekaj, property release do TEGO "obrazu"? Żartujesz, prawda? Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - alga38 - 2010-11-11

jest to tak całkowicie abstrakcyjne, że zastanawiałabym się, czy chodzi im o farby, pędzle czy choinkę....


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-11-12

Chciałabym, żeby to był żart... Kolejna fota odrzucona przez brak PR... Icon_neutral
[Obrazek: ist2_14692382-negative-film.jpg]


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wronaavd - 2010-11-12

Pewnie chodziło o property release zdjęcia na kliszy. Na pewno. Icon_lol


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - greg801 - 2010-11-12

Tak mi tez kiedyś odrzucili zdjęcie z rolkami filmowymi, były na nim postacie oraz napis przy krawędzi kliszy "ORWO"


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-11-12

Zrobiłam resubmit z dopiskiem w opisie, że to ja jestem autorem i posiadam wszelkie prawa do tego namalowanego dzieła artystycznego Icon_cheesygrin, oraz z tego powodu nie będę robiła żadnych roszczeń (czy jakoś tak).
A za wektory się biorę, narazie spokojnie uczę się pracować w Inkscape Smile


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-11-23

Edit,
właśnie przyjęli zdjęcie z namalowaną choinką - wystarczy w adnotacji podczas uploadu dopisać, co powyżej o autorstwie i nie powinni robić problemów.