Stock Board - forum fotografii stockowej
Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! (/watek-dlaczego-odrzucili-moje-zdjecie-wszystko-o-powodach-odrzutow-w-istockphoto.html)



RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - mathom - 2010-04-20

Ja tak robię. Może nie 5 słów, ale góra 10. I viewsy są, ale sprzedaży na razie brak Icon_sad


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - ArturKo - 2010-04-20

Mój budynek Casa Mila w Barcelonie "may be subject to copyright or trademark protection", podczas gdy inne zdjęcia tego samego budynku są na IS od dawna i wszystko z nimi OK. Może tylko wybrani mogą focić ten budynek dla IS.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - canion - 2010-04-21

kluczowe w Twojej wypowiedzi są słowa "od dawna" .

Kiedys przyjmowali. teraz już nie.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - Ariene - 2010-04-21

logicznym byłoby żądanie przez iS PR od "dawnych" lub ich usunięcie/blokada - jeśli zdjęcia mają się sprzedawać teraz, to po teraźniejszym regulaminie, a nie tamtejszym... IMO


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - canion - 2010-04-21

przecież sukcesywnie czyszczą baze z zdjęc z potencjalnym trademark. teraz np czyszcza tel komórkowe.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - fotek - 2010-04-21

Canion... cos wspominałes o gitarach... a chyba wczoraj w newest widziałem przyjete zdjecia gitar


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - canion - 2010-04-21

wiesz. zawsze cos może sie fartem przebić. tak czy inaczej z gitar czyszczą /głownie na SS/ i z komórek też.


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - ArturKo - 2010-04-21

(2010-04-21, 08:19:06)canion napisał(a): kluczowe w Twojej wypowiedzi są słowa "od dawna" .

Kiedys przyjmowali. teraz już nie.
Nie są kluczowe, bo widziałem ten sam budynek również na jednej z pierwszych stron "newest uploads". Przyznam, że to właśnie mnie nieco zdenerwowało. Może przepis o odrzucaniu funkcjonuje tylko w niektóre dni. Icon_twisted


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - jagódka - 2010-04-21

(2010-04-20, 11:09:40)mathom napisał(a): Ja tak robię. Może nie 5 słów, ale góra 10. I viewsy są, ale sprzedaży na razie brak Icon_sad

Ja też tak zaczęłam robić. Staram się nie przesadzać ze słowami kluczowymi i raczej to działa - bardzo rzadko odrzucają mi foty z tego powodu.
Zawsze jednak znajdą jakieś wyimaginowane artefakty Icon_evil
A co do sprzedaży - różnie bywa Icon_wink


RE: Dlaczego odrzucili moje zdjęcie ? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto! - mathom - 2010-04-26

(2010-04-21, 11:13:57)jagódka napisał(a): Zawsze jednak znajdą jakieś wyimaginowane artefakty Icon_evil

No mi znajdują artefakty przy ISO 200 z C40d (zaznaczam, że z poprawnie naświetlonych klatek). Masakra jakaś.

Albo uparli się ostatnio na nieprawidłową izolacje ze zdjęć, które zeszły poprawnie wyizolowane z puszki, nic tak nie wycinałem z tła ...

Jak widzę co przyjmują od EX to mi się nóż w kieszeni otwiera :/

Z drugiej strony, ci jakże drobiazgowi inspektorzy przyjęli mi 2x to samo zdjęcie - sam nie zauważyłem, że wysłałem dwukrotnie ... no comments.