Stock Board - forum fotografii stockowej
not approved - bez uzasadnienia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: not approved - bez uzasadnienia (/watek-not-approved-bez-uzasadnienia.html)

Strony: 1 2


not approved - bez uzasadnienia - teo73 - 2008-05-08

Wysłałem paczke 10 zdjęć do akceptacji, otrzymałem emeila w którym było uzasadnienie czemu zdjęcia odrzucają. Jedno co mnie zastanawia że na kilku zdjęciach jest napisanę że są "Not Approved" a obok nie ma uzasadnienia tylko "7 of 10 must be approved". Nie wiem jak to zinterpretować, czy te zdjęcia nie są przyjęte "bo taki mają kaprys" czy są oki.?


RE: not approved - bez uzasadnienia - Wuja - 2008-05-08

jesli 4 fotki nie zaaprobowali to wiadomo ze egzamin nie przeszedł wiec sie nie wysilaja z pozostalymi. Nastepna proba za miesiac. Powodzenia.


RE: not approved - bez uzasadnienia - teo73 - 2008-05-08

tyle to i ja wiem, Wg twojego myślenia to wystarczyło by żeby na 4 uzasadnili dlaczego odrzucają,a z resztą już sie nie wysilali,a oni sie wyślilili i na 7 uzasadnili czemu ich nie chcą a na 3 nie napisali nic tylko że 7- z 10 musi by zaaprobowane" i teraz nie wiem czy je wysłać ponownie w przyszłym miesiącu.


RE: not approved - bez uzasadnienia - sax - 2008-05-08

Te trzy są jedynymi dobrymi, nie przeszły, bo cały pakiet nie spełniał warunków (7/10) . Przy reszcie masz opisane błędy.
Ten fakt, nie daje jednak pewności, że następnym razem będą zaaprobowane. Masz jednak trochę czasu, by je dopieścić.


RE: not approved - bez uzasadnienia - Wuja - 2008-05-08

sax - pieknie to wyjasniles. Dziekuje.


RE: not approved - bez uzasadnienia - teo73 - 2008-05-08

Dzięki za wyjaśnienie. Ciesze sie że przynajmiej 3 spełniaja ich wymagania, za pierwszym razem 10 odrzucili. Jest progres, moje umiejętności cały czas sie zwiększająSmile


RE: not approved - bez uzasadnienia - rlat - 2008-06-05

Ja mam dzisiaj ciekawy przypadek. Wysyłałem ostatnio zdjęcia z jednej sesji (ten sam produkt) w dwóch porcjach. Pierwszego seta przyjęli (nawet się od razu sprzedało), drugiego przedstawiające ten sam produkt odrzucili z napisem, że zawiera znaki firmowe. Oczywiście nie ma tam żadnych znaków. Napisałem do SS, ciekawe co z tym zrobią - wytną wcześniej przyjęte zdjęcie, czy zmienią decyzję co do drugiego seta.


RE: not approved - bez uzasadnienia - hadrian - 2008-06-06

pora sie pogodzic, inny reviewer inna decyzja


RE: not approved - bez uzasadnienia - rlat - 2008-06-06

hadrian napisał(a):pora sie pogodzic, inny reviewer inna decyzja

No i zrobili taki numer, że po moim mailu usunęli wcześniej zatwierdzone zdjęcie, które nawet w miarę się sprzedawało.
Poniżej owe usunięte zdjęcie - reszta przedstawiała również ten przedmiot. Niewiem gdzie dopatrzyli się znaku firmowego.
[Obrazek: but1.jpg]


RE: not approved - bez uzasadnienia - hoomar - 2008-06-06

Może na zbliżeniu jednak coś widać, bo nie chce mi się wierzyć że to przez kształt butelki, być może ich zdaniem zastrzeżony? Na denku środkowej butelki coś widać.