Stock Board - forum fotografii stockowej
Assignments - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Assignments (/watek-assignments.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Assignments - Nightman - 2012-09-01

Zdjęcia komkursowe??? Znaczy się z aparatów komórkowych czy jak? Icon_wink Tak czy siak ciekawa praca i 5 przyklepana. Zamelduj jak zgarniesz główną wygraną.


RE: Assignments - KAPA - 2012-09-03

Dzięki wielkie! Oczywiście dam znać co i jak.



Proszę o głos, trzeba wejść na tę stronę: Zdjęcia konkursowe odnaleźć wśród nich tę fotkę: Self-portrait with chair i kliknąć pod zdjęciem na ikonkę, po najechaniu na ikonkę pokazuje się cyferka proszę o klik z odpowiednią cyferką Icon_wink


RE: Assignments - Mawer - 2012-09-03

i piąteczka ode mnie trzymam kciuki


RE: Assignments - ambrozinio - 2012-09-03

Trzymam kciuki Smile i oczywiście 5! Smile


RE: Assignments - dobry44 - 2012-09-03

i ode mnie 5.


RE: Assignments - udra - 2012-09-03

Jak Kapa nie wygra tego assigmenta to może znaczyć tylko jedno.
Zdjęcie jest ponad czasowe i to ludzie nie są przygotowani i niedorośli jeszcze do sztuki, tak sobie myślę chyba..Smile
PS
Budzę się co noc i zadaję sobie pytanie. Czy Kapa wygrał?
Dziecko też mnie pyta. Tato czy Kapa wygrał? Odpowiadam jeszcze nie i wiem że jest to tylko kwestia czasuSmile Nawet oddali głosy moi znajomi ci co mają konta na Dreamstime a do stock board nie należą.
Kapa musi wygraćSmile
Pozdrowionka z WawySmile


RE: Assignments - Wuja - 2012-09-03

U mnie też oddali głosy znajomi ci co mają konta na Dreamstime a do stock board nie należą.
Kapa musi wygrać Smile



RE: Assignments - KAPA - 2012-09-03

..... Icon_biggrin
no..., teraz muszę, inaczej się uduszę Icon_biggrin
wiem, ochydnie się reklamuję, sam się sobą zabrzydziłem...
ale jeśli możecie to:


Proszę o głos, trzeba wejść na tę stronę: Zdjęcia konkursowe odnaleźć wśród nich tę fotkę: Self-portrait with chair i kliknąć pod zdjęciem na ikonkę, po najechaniu na ikonkę pokazuje się cyferka proszę o klik z odpowiednią cyferką Icon_wink


PS. do teraz nie rozumiem, jak inspektor to przepuścił?, fotka ma prześwietlenia, duuuuże ziarno i krótko mówiąc, miękka jest. Do teraz z szoku wyjść nie umiem Icon_eek


RE: Assignments - wredny123 - 2012-09-04

a kiedy bedzie wiadomo czy kolega wygral ? klikenelm i ja nalezy popierac lokalnego szeryfa ^^


RE: Assignments - KAPA - 2012-09-04

Kiedy wyniki?, tego nie wiem, myślę, że do końca miesiąca, ale lepiej by wypowiedzieli się Ci co już w konkursie brali udział.

Bardzo dziękuję wszystkim za oddanie głosu!
Starym zwyczajem, pozwólcie, że przypomnę.



Proszę o głos, trzeba wejść na tę stronę: Zdjęcia konkursowe odnaleźć wśród nich tę fotkę: Self-portrait with chair i kliknąć pod zdjęciem na ikonkę, po najechaniu na ikonkę pokazuje się cyferka proszę o klik z odpowiednią cyferką Icon_wink