Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Opinie o Fotolia (/watek-opinie-o-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Opinie o Fotolia - hyzop - 2008-04-10

magoria napisał(a):dawniej akceptowali mi 95% wyslanych fotek. teraz potrafią odrzucić połowę. Najwyraźniej z ilości przechodzą na jakość. Ograniczają też długość serii podobnych fotek.

Niestety sprzedaż spadła Icon_sad


RE: Opinie o Fotolia - Andrzej Petelski - 2008-04-11

Witajcie!
Minął miesiąc na fotolii Smile
Wrzutów 153, przyjętych 66, kupionych 1 (przez kumpla na próbę) Smile Smile Smile
Nie ma jak trafienie w gusta klientów! Bajka!
Pozdrawiam


RE: Opinie o Fotolia - rachwal - 2008-04-12

Andrzej, Shutterstock lub iStockphoto i zaczniesz sprzedawac ... na innych mniejszych na poczatku wpadniesz do grupy 95% uzytkownikow, ktorzy zrazaja sie do mikrosztokow Smile


RE: Opinie o Fotolia - fotek - 2008-04-12

Andrzej Petelski napisał(a):Wrzutów 153, przyjętych 66

Jak na Fotolie to bardzo zły wskaźnik - musisz poprawić jakośc zdjęć lub tematykę.
Tak jak pisze Rachwal - nie zrażaj sie początkowymi wpadkami - zdjecia, które sa dobre jakosciowo do prezentacji w internecie, czy do wykonania odbitek nie zawsze maja wystarczającą jakośc techniczna na stocki. Powiedziałbym, ze bardzo dobra jakośc techniczna to podstawowy element na stockach. Zwróc na to uwagę i działaj dalej


RE: Opinie o Fotolia - robootb - 2008-04-12

Fotek ma racje, Fotolia akceptuje wiekszosc zdjec.
Ja tez mam problemy ze sprzedaza tam chodz wynosi niby ponad 60 fotek ;p ... A zaakceptowanych mam okolo 300, chodz musze zrobic tam porzadki bo za niektore foty to tylko wstdzic sie mozna ... No coz poczatki zawsze sa ciezki.
Zycze duzo dli Smile


RE: Opinie o Fotolia - barciu - 2008-04-23

Aż taka tragedia jest ze sprzedażą fotek na fotoli? czyt. sporo wrzuconych a sprzedaż mała ...


RE: Opinie o Fotolia - niserin - 2008-09-12

Nie wiem jak u Was, ale u mnie Fotolia ostatnio szaleje Icon_wink. Po 10$ dziennie conajmniej oraz zdjecia zaczeli wreszcie przyjmować nie wywalając wszystkiego co popadnie.
Hmm no dziwnie dziwnie...


RE: Opinie o Fotolia - hadrian - 2008-09-12

moge tylko potwierdzić, jescze jakiś czas temu Fotolia u mnie była na szarym końcu nawet po 123rf a teraz idze ostro w gore...


RE: Opinie o Fotolia - rachwal - 2008-09-13

Zgadzam sie, SZALENSTWO Icon_wink Pomyslec, ze kiedys na niej psy wieszalem ...


RE: Opinie o Fotolia - robootb - 2008-09-13

Ech, a ja dalej nic Icon_razz ...
W porownaniu z Shutterstock to Fotolia nie ma nawet 2% u mnie tych zarobkow Icon_razz... Moze nie trafiam w tematyke klientów ;/ ...
Rachwal wyslij swoja galerie z fotoli Smile