Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Opinie o Fotolia (/watek-opinie-o-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Opinie o Fotolia - Nightman - 2012-07-19

Na nich trzeba uważać, nie tak dawno temu zauważyłem, że dziwnym trafem około 150 ostatnich zdjęć mam bez "Licencji Rozszerzonej"!?! Ile się nadziobałem aby to odkręcić.

PS.
Czy mógłbym prosić o przeniesienie mojego wątku do "RE: Problemy techniczne", tak się zagotowałem tą Fotolią, że pomyliłem wątek. Z góry dzięki i sorki za problem.


RE: Opinie o Fotolia - Claudia - 2012-07-20

W związku z powyższym napisałam do Fotolii, bo mnie zirytowała ta zmianaIcon_wink Oto odpowiedź:

Witamy,

napotkane przez Panią problemy były tymczasowe i nie powinny dłużej występować.
Możliwość wyboru Licencji Rozszerzonej jest ponownie dostępna, natomiast wybór opcji powinien zostać zapamiętany zgodnie z Pani ostatnimi ustawieniami jako wartość domyślna.

Przepraszamy za napotkane przez Panią problemy,
Zespół Fotolia


RE: Opinie o Fotolia - Nightman - 2012-07-20

Też dostałem taka odpowiedź tyle tylko, że teraz po wysłaniu zdjęcia ftp'em gdy próbuje je zatwierdzić do przeglądu wyskakuje mi Error i komunikat "- Zbyt niska cena za licencję Extended RF License, minimalna cena to 10 kredytów. Aktualnie jest -1." a mam jak byk ustawione 100 Icon_sad

Czy możesz wpisać sumę kredytów w "Rozszerzona Licencja RF", u mnie okno jest nie aktywne i mam wpisane na stałe 100


RE: Opinie o Fotolia - oxygen64 - 2012-07-22

(2012-07-20, 16:32:40)Claudia napisał(a): (...) wybór opcji powinien zostać zapamiętany zgodnie z Pani ostatnimi ustawieniami jako wartość domyślna (...)

tylko że nie pamięta tych ustawień Icon_sad


RE: Opinie o Fotolia - Nightman - 2012-07-22

Więc póki co wysyłamy z wszystkimi opcjami na NIE a później, gdy przyjmą zdjęcie to edytujemy je i ustawiamy licencję Extended na TAK. Na razie tylko w taki sposób udało mi się wstawić zdjęcia.


RE: Opinie o Fotolia - udra - 2012-07-22

(2012-07-22, 14:36:51)Nightman napisał(a): Więc póki co wysyłamy z wszystkimi opcjami na NIE a później, gdy przyjmą zdjęcie to edytujemy je i ustawiamy licencję Extended na TAK. Na razie tylko w taki sposób udało mi się wstawić zdjęcia.

Opisuję zdjęcia twoim systemem i działaSmile


RE: Opinie o Fotolia - Nightman - 2012-07-22

Trochę pod górę ale trzeba się przemęczyć a od poniedziałku nękać support


RE: Opinie o Fotolia - Nightman - 2012-07-23

Mamy poniedziałek i problemy zdają się ustępować, teraz wszystkie ustawienia system już pamięta, musimy tylko wpisywać cenę kredytu w Rozszerzonej Licencji gdy chcemy więcej niż 10 kredytów za zdjęcie. Wymieniłem z supportem kilka maili i muszę przyznać, że kontakt i reakcja na problem była dość szybka, oby inne stocki tak reagowały.


RE: Opinie o Fotolia - michalganski - 2013-06-14

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy to ogólny trend na Fotolii. Otóż od około dwóch tygodni zaczęły mi się sprzedawać foty, które wrzuciłem w okolicach kwietnia. I to notuję na nich sprzedaże w zasadzie codzienne. Czy indeksacja zdjęć na fotolii trwa tak długo? Nie to, że narzekam Icon_wink


RE: Opinie o Fotolia - fotoaloja - 2014-03-22

zauważyliście że na Fotolii promują obecnie w najnowszych bardzo często te fotki z IPoda czy czegoś tam?
może dlatego wyłączyli podgląd ilości sprzedaży
przychodzi nam konkurować coraz bardziej z niedzielnymi pstrykaczami ...