Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Opinie o Fotolia (/watek-opinie-o-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Opinie o Fotolia - mathom - 2010-12-17

mam podobnie jak majszter. do tego ja mam jeszcze tak, że jak coś idzie na Dreamstime to na Fotolia jest cisza i vice versa Smile


RE: Opinie o Fotolia - bogdanwanko - 2010-12-17

u mnie Fotolia zawsze szła równo, cenię ten stock za toSmile przestoje się zdarzały raczej 1 dniowe


RE: Opinie o Fotolia - remik44992 - 2010-12-18

A mnie najbardziej drażni fakt, że na Fotolii jak i innych stockach gdy zostaje $1,00 albo 1 kredyt do wypłaty to się dziadostwo potrafi zatrzymać na 3-4 dni ! Niby czysta losowość, ale zawsze na ten ostatni DL do wypłaty czekam najdłużej. Albo wtedy czas się dłuży? ;)

pozdrawiam,
remik44992


RE: Opinie o Fotolia - ambrozinio - 2010-12-18

3-4 dni to pikuś Smile ja chyba z miecha czekałem Icon_cheesygrin jakby portfolio było offline Smile


RE: Opinie o Fotolia - TSpider - 2011-01-03

hy hy ja miałem 1 cent brakujący przez dwa tygodnie... coś w tym jest że jak niewiele brakuje do wypłaty to fotolianie potrafią jakby "zamrozić" sprzedaż...


RE: Opinie o Fotolia - fotek - 2011-01-03

(2011-01-03, 02:16:37)TSpider napisał(a): hy hy ja miałem 1 cent brakujący przez dwa tygodnie... coś w tym jest że jak niewiele brakuje do wypłaty to fotolianie potrafią jakby "zamrozić" sprzedaż...

Może to i celowe działanie administracji. Może warto zrobić test... wybrać słowa kluczowe charakterystyczne dla zdjęc które idą, odnotować co jakiś czas ich pozycję i jak zauważycie przestój, sprawdzić na ile te pozycje zdjec sie zmieniły.

Może to jednak po prostu czas sie jednak dłuzy Smile


RE: Opinie o Fotolia - edi - 2011-01-03

(2011-01-03, 08:54:09)fotek napisał(a): Może to jednak po prostu czas sie jednak dłuzy Smile

mysle ze nie dluzy sie, to samo mam i na fotolii i na bigstocku i na dreamstime, ostatnio szlo ja burza na Dreamstime az doszlo do chyba 99,11 i sobie odpoczelo pare dni, zreszta nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :/

jedynie na Shutterstock i IS nie zauwazam tego problemu, tam wszystko jest plynnie, ale tam to mowimy o innych kwotach miesiecznie, wiec te pare $ w ta czy w tamta nie robia jakiejs roznicy


RE: Opinie o Fotolia - KAPA - 2011-01-03

te Wasze wnioski są porażające, innymi słowy Waszym zdaniem Agencje nas okradają!!!
Ciekawe, bez dowodów historie, naprawdę sądzicie, że Agencje nie wykazują sprzedaży celowo?, czyli z jakichś tam sobie znanych powodów robią to Waszym zdaniem robią? Przecież to kryminał a w każdym razie skandal na cały stockowy świat!!!
Gdybym miał Agencję nie pozwoliłbym sobie na takie numery, szkoda by mi było reputacji. Taka Fotolia, Dreamstime, Shutterstock czy iStockphoto, mając taką pozycję na rynku... ...
...hmmm, a może to Wy macie coś z ... teorią spiskową he? Icon_wink


RE: Opinie o Fotolia - alga38 - 2011-01-03

Uważam, że to czysty zbieg okoliczności. Ja nie odnotowalam takich przypadków...


RE: Opinie o Fotolia - 122 - 2011-01-03

(2011-01-03, 12:51:48)KAPA napisał(a): ...hmmm, a może to Wy macie coś z ... teorią spiskową he? Icon_wink

Kapa, żyjesz sobie w błogiej nieświadomości, światem żądzą (......), no i jaszcze ci znienawidzeni kapitaliści i wyzyskiwacza.
Myślisz że normalny człowiek otworzyłby takie agencje??
Muszą mieć konszachty z innymi szatanami tu obecnymi.

A poważnie mówiąc to nie zauważyłem żadnej prawidłowości.
Czasem są przestoje a czasem nie , i to jest normalne w wolnym , a nie regulowanym, rynku.