Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Opinie o Fotolia (/watek-opinie-o-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Opinie o Fotolia - ambrozinio - 2009-10-27

Mi na Fotolii do tej pory wpadały jakieś marne DL które mimo wszystko cieszyły bo wpadały systematycznie a ostatnio zupełnie nic...


RE: Opinie o Fotolia - bogdanwanko - 2009-10-28

Ja z Fotolii jestem zadowolony, DL systematyczny, z miesiąca na miesiąc coraz większy, oby tak dalej.


RE: Opinie o Fotolia - KUMEK - 2009-11-20

Mi na fotolii ciągle odrzucają wszystkie zdjęcia. Jestem na razie zarejestrowany tylko na fotolii i na Yay Micro i na YM zatwierdzają mi praktycznie wszystko a na fotolii nic.


RE: Opinie o Fotolia - klawod - 2009-11-20

A co uploadujesz? I za co odrzucają bo mi na początku przyjmowali naprawdę baaardzo kiepskie technicznie zdjęcia które już zostały usunięte ale w większości były przyjmowane bez problemu. Teraz odrzuty mam praktycznie tylko za technical problems kiedy jest jakaś nieostrość albo za zły balans bieli/poorlighting. Polecam ruszyć na inne stocki bo na samym Fotolia i ym wiele nie zwojujesz.


RE: Opinie o Fotolia - KUMEK - 2009-11-20

Głównie są to zdjęcia budynków, czasem jakiś pejzaż. Piszą mi że zdjęcia są kiepskie technicznie. Zły balans bieli, ostrość słaba itp. Zarejestrowałem się na kilku innych stockach jeszcze ale czekam na akceptację fot.


RE: Opinie o Fotolia - tomas24 - 2009-11-20

Yay bym sobie odpuścił mam tam juz ze 450 fot i dosłownie 1EURO!!! Natomiast Fotolia mi również odrzuca już rzadko i jeżeli już to jak pisze klawod musi być jakiś poważniejszy defekt, nieostrość, płytka DOF rzadziej WB, polecam przyłożyć się technicznie do fotek, jak raz załapiesz i nabierzesz dobrych zwyczajów to wejdzie w krew. jako ciekawostke dodam że Fotolia to u mnie numer 1 !!!! w sprzedaży licenji RF.pozdrawiam


RE: Opinie o Fotolia - ambrozinio - 2009-11-20

A mi zostało nie spełna 0,30 do wypłaty i chyba mi blokadę jakąś założyli.Bo jak wpadało coś co jakis dzień to teraz nic Smile

KUMEK - wrzuć może te zdjęcia do krytyki to zobaczymy o co chodzi z Twoimi zdjęciami Smile


RE: Opinie o Fotolia - KUMEK - 2009-11-20

Ok. Postaram się wrzucić dziś kilka zdjęć.


RE: Opinie o Fotolia - alga38 - 2009-11-20

(2009-10-27, 13:00:59)Ariene napisał(a): Przez rok aż 7 DL .... Icon_neutral no comment

U mnie jeszcze gorzej. Przez caly rok 0 DL.
Co z tego, że w ciągu 12 h akceptują fotki i nie robią dużych odrzutów, jak potem te fotki wiszą z zero albo 1 "V". Jakaś maskakra, chyba dam sobię na luz... Icon_sad


RE: Opinie o Fotolia - KUMEK - 2009-11-20

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie czy jest możliwe że odrzucają moje fotki bo opisuje je po angielsku na polskiej wersji fotolii?