Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - sp9orh - 2016-03-16

Witam!
Też jestem nowy. Na Shutterstock udało mi się za 3 razem niecały rok temu. W ogóle mam portfolia raczej "symboliczne" bo stocki to moja działalność wybitnie amatorska, ale na Shutterstock najtrudniej było się dostać a i później byli i są najbardziej "czepliwi". Co ciekawe, są zdjęcia odwalone przez nich a sprzedające się gdzie indziej. W wątku "Problemy techniczne iStockphoto" napisałem kilka dni temu pytanie. Jak ktoś z Was mógłby mi coś doradzić w temacie - będę wdzięczny.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - oxygenka - 2016-03-16

(2016-03-16, 21:41:00)sp9orh napisał(a): Witam!
Też jestem nowy. Na Shutterstock udało mi się za 3 razem niecały rok temu. W ogóle mam portfolia raczej "symboliczne" bo stocki to moja działalność wybitnie amatorska, ale na Shutterstock najtrudniej było się dostać a i później byli i są najbardziej "czepliwi". Co ciekawe, są zdjęcia odwalone przez nich a sprzedające się gdzie indziej. W wątku "Problemy techniczne iStockphoto" napisałem kilka dni temu pytanie. Jak ktoś z Was mógłby mi coś doradzić w temacie - będę wdzięczny.

Witamy.Smile Pewnie trafiałeś na czepialskich albo na rzeźnikaSmile ale cierpliwość i jeszcze raz cierpliwośćSmile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - sp9orh - 2016-03-16

Tak tak, jest tam chyba jakiś rzeźnik Smile. Pewnie, cierpliwość i pomału do przodu.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Lutomir - 2016-03-23

Hej, jak długo czeka się na aktywacje konta na SS? Prace przesłane 57h temu i jak na razie dokumenty pending, pics accepted, ale nie wiem czy to oznacza 10/10 czy to jeszcze nie to... Ktoś coś?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - hektor66 - 2016-03-24

na mejla powinno przyjść ile zaakceptowali (tabelka), dokumenty zapewne do kilkudziesięciu godzin, jeżeli wszystko będzie zatwierdzone konto samo się uruchamia


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - lulkos - 2016-03-25

Witam serdecznie,
dostałem się za pierwszym razem ale kolejny upload jednak dowiódł że tak łatwo nie będzie Smile niektóre tłumaczenia chore, szczególnie biorąc pod uwagę content jaki można znaleźć w serwisie. Pytania do specjalistów - czy mogę zrobić drugi upload nieprzyjętych zdjęć?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - yuma2 - 2016-03-25

lulkos - tak mozesz, jesli Twoim obiektywnym zdaniem sie nadaje


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - lulkos - 2016-03-25

Dzięki za info. Spróbuje je troszkę podrasować i zrobić upload ponownie. Powiecie mi jeszcze co to jest "ELKA"?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - yuma2 - 2016-03-25

Elka to mlodsza siostra SODA, mlodsza ale nie brzydsza bo choc SOD bywa gruby lub nawet tlusty to jednak mile widziany, ot takie rodzinne kompilacje


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - oxygenka - 2016-03-25

(2016-03-25, 09:29:44)lulkos napisał(a): Dzięki za info. Spróbuje je troszkę podrasować i zrobić upload ponownie. Powiecie mi jeszcze co to jest "ELKA"?
A żeby wpadła do Ciebie Elka musisz kupic dobre wino,kawę ciastko z kremem i czekać..aż przyjmie zaproszenie a kurcze i o kwiatku nie zapomnij  Icon_cheesygrin Icon_mrgreen