Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - yuma2 - 2015-02-18

(2015-02-17, 23:35:22)mckoll napisał(a): (…)
Na fotolii moję błędy w ang. przechodziły, tu niestety będę musiała się bardziej staraćSmile

Staraj sie staraj! keyword z bledem nie pokaze zdjecia w wyszukiwaniu, wiec nawet jesli przeszly na Fotolia to na nic sie to nie zda jesli wiele slow odpada.
Gratulacje!


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - mckoll - 2015-02-18

(2015-02-18, 00:16:44)niolox napisał(a): To sukces, że w ogóle wysłałaś Smile

Wysyłałam chyba ze trzy razy i po kilka fot przechodziło. Za trzecim razem to już w ogóle nie wiedziałam ile fot załadowałam Smile

(2015-02-18, 00:24:31)yuma2 napisał(a): Staraj sie staraj! keyword z bledem nie pokaze zdjecia w wyszukiwaniu, wiec nawet jesli przeszly na Fotolia to na nic sie to nie zda jesli wiele slow odpada.
Gratulacje!

To jedno słowo, takie drobne przejęzyczenie Smile zamiast celebrate wpisałam celebrity.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - RedMoon - 2015-02-18

Witam wszystkich serdecznie.

No, ja też wczoraj i dzisiaj pół dnia się nakląłem na ten stock. nie dało się tam zdjęć dodać, ale się dziś zrehabilitowali. Jak już udało mi się w końcu dodać 10 zdjęć, to dosłownie po równej godzinie, zaakceptowali: dowód i moje 10 zdjęć. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, a tu po godzinie 10/10 za pierwszym razem. Smile

No, ale stocki się już kończą od dawna z tego co tu czytam, więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, czas pokaże... Icon_wink Tak czy tak, bardzo się cieszę.  Icon_biggrin


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - mckoll - 2015-02-18

Pogratulować Smile
Cieszę się razem z Tobą Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - maccio - 2015-02-18

Witamy w Stockowej RodzinieIcon_wink A stocki się wcale nie kończą - a raczej wkraczają w nowe, inne niż dotychczas fazy rozwoju, więc nie słuchaj takich głosów i czerp radość z tego co robiszSmile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Zeta - 2015-02-18

Gratulacje! i powodzeniaSmile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - GregorK - 2015-02-18

(2015-02-18, 00:53:24)RedMoon napisał(a): Witam wszystkich serdecznie.

No, ja też wczoraj i dzisiaj pół dnia się nakląłem na ten stock. nie dało się tam zdjęć dodać, ale się dziś zrehabilitowali. Jak już udało mi się w końcu dodać 10 zdjęć, to dosłownie po równej godzinie, zaakceptowali: dowód i moje 10 zdjęć. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, a tu po godzinie 10/10 za pierwszym razem. Smile

No, ale stocki się już kończą od dawna z tego co tu czytam, więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, czas pokaże... Icon_wink Tak czy tak, bardzo się cieszę.  Icon_biggrin

SS ma taką zasadę, im dłużej czekasz na rozpatrzenie, tym lepiej się dane zdjęcia sprzedają Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin 

także z tą godzinką to bym się tak nie cieszył Icon_cheesygrin 


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2015-02-18

Oj Grzesiu... musisz nowego kolegę od razu stresować i wyjawiać tajemnicę... Chyba lepiej, że nie wie tym fakcie jak i o tym, że nowoprzyjętym w pierwszych 3 m-cach zabierają 50% z zysku


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - mskorpion - 2015-02-18

Z jakiego zysku Smile Pierwsze 3 miesiące to same straty


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2015-02-18

no tak, zapomniałam o opłatach manipulacyjnych