Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - fone - 2014-02-19

nooooo tak Smile))) deeeeeski sa na topie ostatnio Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - stompi - 2014-02-22

(2014-01-19, 19:57:27)jaci100 napisał(a): Witam, dostalam sie za pierwszym razem lecz dowod przeszedl za trzecim razem,Pozdrawiam

Dowód? No właśnie, mi zaakceptowali zdjęcia, ale nie chcą dowodu. Czy może to musi być paszport, slbo trzeba coś "wycudować" z dowodem żeby go zaakceptowali?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - oxygenka - 2014-02-22

(2014-02-22, 17:46:59)stompi napisał(a):
(2014-01-19, 19:57:27)jaci100 napisał(a): Witam, dostalam sie za pierwszym razem lecz dowod przeszedl za trzecim razem,Pozdrawiam

Dowód? No właśnie, mi zaakceptowali zdjęcia, ale nie chcą dowodu. Czy może to musi być paszport, slbo trzeba coś "wycudować" z dowodem żeby go zaakceptowali?

mnie na dowód przygarnęli...może źle zeskanowany albo coo!! może trzeba zrobić repeat


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - stompi - 2014-02-25

(2014-02-22, 18:43:25)oxygenka napisał(a):
(2014-02-22, 17:46:59)stompi napisał(a):
(2014-01-19, 19:57:27)jaci100 napisał(a): Witam, dostalam sie za pierwszym razem lecz dowod przeszedl za trzecim razem,Pozdrawiam

Dowód? No właśnie, mi zaakceptowali zdjęcia, ale nie chcą dowodu. Czy może to musi być paszport, slbo trzeba coś "wycudować" z dowodem żeby go zaakceptowali?

mnie na dowód przygarnęli...może źle zeskanowany albo coo!! może trzeba zrobić repeat

Dalej mnie nie "lubią". Trzy razy wysłałem im dowód, dziś rano zaglądam: znowu odrzucony. Nie mam pomysłu co im nie "gra".


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - GregorK - 2014-02-25

zapytaj, napisz e-mail, niech podadzą przyczynę, dlaczego nie przyjmują dowodu.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - rpd - 2014-02-25

a nie prościej wyslac skan paszportu?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - stompi - 2014-02-25

(2014-02-25, 10:25:09)rpd napisał(a): a nie prościej wyslac skan paszportu?

Jeżeli przyjmują paszport bez zastrzeżeń to zapewne prościej, muszę go jedynie odnaleźć, co już nie jest takie prosteIcon_wink Spróbuję też do nich napisać, może się "określą".


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2014-02-25

Paszport bedzie Ci rownie niezbedny jak aparat. STOCKI to ciagle podrozowanie w poszukiwaniu kadru


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - hannahbluee - 2014-02-25

ja wysyłałam wszędzie prawo jazdy i było git, a skan miałam dosyć słaby :/


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - stompi - 2014-02-26

Zatem powód odrzutów był komiczny - w rozpędzie zaznaczyłem, że mieszkam w Portugalii, a przesyłam im wciąż polskie IDIcon_wink Na szczęście jest bardzo dobry kontakt z ich działem support.

No i w końcu jestem na SSSmile