Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kreatorex - 2013-05-21

Czyli napisałem dobrze trzy lata na DepositPhotos to już kilka Icon_wink, nie pamiętam nawet kiedy się tam rejestrowałem..
Myślę że dobrym zarobkiem ze stoków jest np. średnia Polska pensja Icon_wink, Domy z basenami zostawmy Arkusom Smile. Dobrą metodą jest motywacja np. zbieram na nowego canona nikona czy innego pentaxa, Jak osiągniemy cel to już będzie o wiele łatwiej... U mnie celem było pokrycie kosztu internetu cel został zrealizowany Smile.
Wredna robota to jest na kasie w tesco...stoki to sama przyjemność hehe Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - fotek - 2013-05-21

(2013-05-21, 09:50:33)canion1 napisał(a): Dziś?

Jakoś dowcipny ostatnio jesteś Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-21

A jak mówiłem weż sie do roboty to Ty że to hobby i takie tam. A zdjęcia same sie nie zrobią. jakbyśmy wyjechali zgodnie z planami to już byś miał kolejne kilkaset szt do uploadu.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - SHaiith - 2013-05-21

U mnie materiał z Toskani do przebrania 5000 fotek, sesja z pizzą do opisania, do obrobienia z hamburgerami, frytkami naleśnikami wszystko to do wrzucenia jak najszybciej. To jakieś 1000 fotek na starcie w tym tygodniu, a tu sesja jeszcze w Pizzerii. Jak to wszystko ogarnąć nie wiem. A następny wyjazd za miesiąc. Chyba pora rezygnować z etatu, tylko jest te ALE.
Czy można z tego wyżyć i nadal opłacać takie sesje?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - fotek - 2013-05-21

(2013-05-21, 12:06:03)canion1 napisał(a): A jak mówiłem weż sie do roboty to Ty że to hobby i takie tam.

Jest progress... zamówiłem wczoraj światełko do pleneru Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-21

Brawo! tamten zestaw 1200Ws o którym pisałeś?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kreatorex - 2013-05-21

Czasami nie trzeba wrzucać tysiąc fotek tylko 10 wycyckanych na maksa i efekt sprzedażowy może być lepszy...no i kwestia kto ile zarabia na etacie Icon_wink.. W Polsce to różnie bywa.
a jeśli można... dużo się płaci pizzerii??


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Ariene - 2013-05-21

(2013-05-21, 12:26:55)SHaiith napisał(a): ... Chyba pora rezygnować z etatu, tylko jest te ALE.
Czy można z tego wyżyć i nadal opłacać takie sesje?

Czy nie odpowiedziałeś sobie sam na to pytanie stronę temu? Icon_wink

(2013-05-21, 09:50:56)SHaiith napisał(a): Praca prze 8h dziennie i mozna spokojnie dobra pensję uzbierać na miesiąc. Tylko trzeba się spinać.



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-21

(2013-05-21, 12:26:55)SHaiith napisał(a): Czy można z tego wyżyć i nadal opłacać takie sesje?

Czy to ważne gdy sie spędza czas popijając winko w Toskańskim słońcu i w tak zacnej kompanii. /Waldek i Jarek/ Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2013-05-21

[quote='kreatorex' pid='52326' dateline='1369125135']
Myślę że dobrym zarobkiem ze stoków jest np. średnia Polska pensja Icon_wink,

no nie jest to takie proste, Natomiast średnia Polska pensja w Biedronce jest jak najbardziej realna Smile
Po 4 latach mogę powiedzieć, że:
1-wszy rok pracujesz na 1/4 etatu w magazynie w Biedronce
w 2 -gim - masz 1/2 etatu na kasie
w 3-cim zostajesz kasjerem pelną gębą
w 4-tym czekasz na awans na kierownika kasjerów
a w kolejnych latach, przy dobrych wiatrach, możesz nawet zostać Kierownikiem sklepu o ile sieć "Biedronka" nadal będzie istniala

Mam nadzieję, że to zabrzmialo optymistycznie Smile