Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wuja - 2013-05-20

(2013-05-20, 01:24:37)robert.napior napisał(a): liczyc kasiorke heheh ( eh zeby to bylo takie latwe )

Dasz radę 4x 0.25$ w miesiąc. Icon_wink i powoli dodawać co miesiąc 0.25 Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-20

myślisz że tak na bogato bedzie. ? no nie wiem. ludzie raportują i przez kilka dni 0 DL na Shutterstock Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - robert.napior - 2013-05-21

no tak czyli lipa ... kilka lat za pozno ... 4 DL na miesiac ... zainwestowac sporo kasiory i moze za kilka lat jakas wyplata wpadnie heheh
ale to nic poczekam , fotografia to moje hobby , czyli nic sie nie stanie jak raz w roku jakas wyplata sie uzbiera .. tak sobie zaplanowalem ze z 6 agencji ( do tylu sie zarejestrowalem ) 6 wyplat w roku ... Smile
no chyba ze sie stocki skoncza wczesniej ... bo podobno sie koncza
pozdrawiam


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Nightman - 2013-05-21

Wszystko zależy od tego jakie masz zdjęcia, jak dobre to się przebijesz jak tylko zdjęcia to będzie trudniej wyróżnić się z tłumu a co za tym idzie sprzedaż będzie bardziej okazyjna.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kreatorex - 2013-05-21

Ja myślę że żeby zarabiać na stokach to trzeba to traktować nie jak hobby tylko pracę. Trzeba spiąć się i robić wysokiej jakości zdjęcia z pomysłem i regularnie ładować (codziennie) myślę że cztery podstawowe stoki dają zarobić czyli liderzy na innych jak wiemy to różnie wygląda ja na Deposit mam konto kilka lat i chyba jakieś 8 dolków się uzbierało Smile..wbrew pozorom to nie jest takie proste.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-21

Zawsze mnie zastanawiało kiedy i jak sie narodziła w narodzie legenda że stocki to łatwy i prosty biznes.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - fotek - 2013-05-21

(2013-05-21, 09:20:02)kreatorex napisał(a): ja na Deposit mam konto kilka lat i chyba jakieś 8 dolków się uzbierało Smile..wbrew pozorom to nie jest takie proste.

"Kilka lat" to poważnie brzmi. Ten stock wystartował dopiero jakoś na początku 2010 roku Smile

PS. Ja juz uzbierałem prawie 2 dolce


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion1 - 2013-05-21

(2013-05-21, 09:45:28)fotek napisał(a): PS. Ja juz uzbierałem prawie 2 dolce


Dziś?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - SHaiith - 2013-05-21

Praca prze 8h dziennie i mozna spokojnie dobra pensję uzbierać na miesiąc. Tylko trzeba się spinać.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Nightman - 2013-05-21

Zarobek zarobkowi nie jest równy, jeden chce zarobić na dodatkowy filtr czy obiektyw a drugi utrzymać ze stocków dom z basenem. I w jednym i w drugim przypadku jest to możliwe tyle tylko, że tego co zbiera na obiektyw nie stać na dom z basenem. Ten który go ma nie ma czasu na pływanie, bo musi robić, obrabiać, opisywać i wysyłać zdjęcia aby utrzymać ten basen. Stocki to wredna robota i same wyrzeczenia ale wybór "obiektyw" czy "basen" należy do Ciebie Smile