Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wacek - 2012-01-27

przyjeli mnieIcon_wink na styk


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - lambaluna - 2012-01-27

Gratulacje! Smile To teraz tylko kolekcjonować dolary!


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - milosz - 2012-04-04

dostałem się, również na styk Smile i już pierwsze 4dl zaliczyłem i 1$ na koncie Icon_wink motywujące Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Claudia - 2012-04-04

(2012-04-04, 11:47:27)milosz napisał(a): dostałem się, również na styk Smile i już pierwsze 4dl zaliczyłem i 1$ na koncie Icon_wink motywujące Smile

To superIcon_cheesygrin Gratuluję!!Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wacek - 2012-04-25

gdybym dostal taka motywacje jak zaczynalem ze stockami (na Fotolia i IS) to pewno by mnie to bardziej zmobilizowalo do zakladania kont! Na Shutterstock sprzedaż bardzo mocno uzależniona jest od dodawania zdjec (moze ktos wie czemu?), jak dodaje to po 10 DL dziennie a jak nie to 1-3 maks...


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Atigun - 2012-05-02

Przyjęty 9/10 jedno odpadło bo niby zły format na editorial??


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - enzojabol - 2012-05-11

Mi się wczoraj udało, za drugim raziem 9/10 przeszło Smile. Już nawet pierwsze sprzedaże poszły ale mam jedno pytanie. Gdy dzisiaj wszedłem na konto w "Content Overview" nie mam nic. Wczoraj było tam pokazanych tych 9 zdjęć a dziś ich brak. O co chodzi? Jak wejdę w "Status of submited photos" i dalej w "Approved photos" to ten upload także jest widoczny.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alzajac - 2012-05-11

Gratulacje Icon_wink Co do Content Overview to przyzwyczaj się do tego że fotki lubią ginąć na jakiś czas, to samo się tyczy widoczności ich w wyszukiwarce. Ja mam obecnie to samo z wczoraj przyjętymi zdjęciami


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - enzojabol - 2012-05-11

(2012-05-11, 09:59:53)alzajac napisał(a): Gratulacje Icon_wink Co do Content Overview to przyzwyczaj się do tego że fotki lubią ginąć na jakiś czas, to samo się tyczy widoczności ich w wyszukiwarce. Ja mam obecnie to samo z wczoraj przyjętymi zdjęciami

Aha, dzięki za informację i dzięki za gratulacje Smile. Wczoraj późnym wieczorem też były w ogóle problemy z wejściem na stronę przez dłuższy czas więc być może ma to ze sobą jakiś związek.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - udra - 2012-05-19

Też dostałem się na Shutterstock ale ciekawe jest to że wysłałem 10 zdjęć a ukazało mi się tylko 9 do zatwierdzenia. Jedno zdjęcie na egzamin wyparowało? Napisałem do support ale bez odzewu. Po trzech dniach zaakceptowali mi 9/9 no i jestem. Oczywiście galeria też mi się nie wyświetla ale raz była przez godzinęSmile