Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - pinio27 - 2011-05-08

Faktycznie warto poczekać, zaraz po dodaniu zdjęć do galerii wpadły pierwsze DLe. Narazie w galerii mam zaledwie 10 zdjęć (może będzie 14) a już 3 zdjęcia sprzedane, co prawda po 0,25$, ale biorąc pod uwagę, że to dopiero początek to jestem bardzo zadowolony...Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - absinth - 2011-08-14

no to jak się chwalić to się chwalić- przyjęta, 8/10 Icon_wink
to teraz chyba trzeba więcej zdjęć naprodukować Icon_razz


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Claudia - 2011-09-02

A ja dziś wysłałam aplikacje i dziś została rozpatrzona. Pierwsza próba i pudło :/ fakt nie przyłożyłam się do wyboru zdjęć za bardzo, ale w powodach gł. było - nie potrzebujemy takich zdjęć o takiej tematyce. I teraz mam pytanie. Jeżeli mam przy 5 zdjęciach powody odrzucenia to znaczy, że te pozostałe 5 przeszło? I drugie pytanie co myślicie .. oni napisali, że następna paczka ma być nowa. Czy mogę oszukać i wysłać im te 5 co było i dodać 5 innych? Zamiast 10 całkiem nowych?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - MaxyM - 2011-09-02

Oszukac zawsze mozesz... Ale to oznacza kolejny miesiac czekania.
Nie mozna wysylac tych samych zdjec.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Claudia - 2011-09-02

(2011-02-11, 16:14:37)cranium84 napisał(a): ostatnio żaliłem się ze juz drugie podejście i dalej nie chcą mnie przyjąc podając jakieś bez sensu uzasadnienia. Wczoraj coś mnie wzieło i pomyslałem aaaaaa wyśle im coś i bede wysyłał to samo w nieskończoność Icon_cheesygrin a nóż widelec .... wysłałem, najprawdopodobniej większośc tych samych zdjeć co wcześniej ... i teraz dostałem info ze 8 na 10 zaakceptowane. :-]
W każdym bądz razie
Gra i Buczy Icon_razz

Z powyższego wynika co innego..


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alzajac - 2011-09-02

jednemu się uda drugiemu konto zbanują Smile twoja decyzja... ja lepiej bym wrzucił w dziale krytyka zdjęcia które odrzucili i myślę że forumowicze by coś doradzili Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - claraveritas - 2011-11-03

W końcu się udało za 5-ym podejściem -przyjeli mi 7/10Smile
miłego dzionka wszytkim Icon_cool




RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wuja - 2011-11-03

To się prześlizgnąłeś. Powodzonka. Teraz tylko z górki.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kwasny221 - 2011-11-30

Mi także się udało. Poszło dość sprawie choć na styk. Za pierwszym podejściem 7/10 Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - luq - 2012-01-06

Udało się za pierwszym 10/10!! Icon_cheesygrin

Mam nadzieję, że sprzedaż na Shutterstock będzie taka jak piszecieSmile