Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - loraks - 2011-01-08

No to i ja sie pochwale, dzis maksymalne zaskoczenie za pierwszym podejsciem 8/10 tym bardziej sie ciesze, ze fotografia stockowa zaczalem sie interesowac jakies 3 miesiace temu, no i od rana sa juz 2 DLe z 8 przyjetych fotek, co w porownaniu z 3DLami z fotolii i dreamstime'a przez 2 miechy swietny wynik gdzie jest juz po kilkadziesiat zdjec w folio, jesli tak dalej bedzie to skupie sie tylko na Shutterstock bo po co karmic krowy ktore mleka nie daja Smile
pozdrawiam.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - fotek - 2011-01-08

(2011-01-08, 16:38:33)loraks napisał(a): jesli tak dalej bedzie to skupie sie tylko na Shutterstock bo po co karmic krowy ktore mleka nie daja Smile

Nie wyciagałbym pochopnych wniosków. Nie wiem czy sie cos zmieniło na Shutterstock od dwóch lat, ale to stock, w którym efekty sa, gdy jest ciągle dokarmiany. Poza tym ta cena za fotke... dostajesz chyba 25 centów?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - loraks - 2011-01-09

Tak zgadza sie 25c ale od wczoraj sa juz 3 DLe co daje taki sam zarobek jak na innych dwoch w ciagu 3 miesiecy, no moze troche mniej bo na DS dostalem 26c, a ze co jakis czas bedzie tam wysylane iles nowych fotek wiec moze tendencja sie utrzyma, naturalnie nie bede od razu kasowal prac na innych stockach niech sobie sa moze po kilku latach uzbiera sie pierwsza wyplata.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - grzym - 2011-01-09

Jeśli masz juz obrobione i opisane zdjęcia, to chyba nie jest aż tak trudno wysłać je jeszcze do kilku czołowych agencji. Uwierz mi, na dłuższą metę to się opłaci.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - loraks - 2011-01-10

zgadza sie, wrzucic fotki na inne stocki nie zabiera wtedy wiele czasu i w zasadzie nadal bede to robil, jednak jesli sytuacja sie nie zmieni powiedzmy w ciagu roku to chyba straci to sens, wiem ze wiele fotografow zarabia i na tych stokach sluszne pieniadze, mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie dlatego nie zaprzestane uploadu.
no i pochwale sie jeszcze dzis na Shutterstock trafil sie OnD za 1,88$ - kostki do gry na czarnym tle Smile
pozdrawiam


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - MaxyM - 2011-01-10

Gratulacje... Moje prace (sądząc po mapce) upodobali sobie Japończycy. 7 Dzień i się kreci.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2011-01-11

i będzie się kręciło Smile tylko musicie shuttera karmić regularnie


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - MaxyM - 2011-01-11

Czy ciągle doładowania mają się jak wprowadzanie dzień w dzień klimatu bajkowego (ukłony dla Jasia H.) do organizmu, im dłużej tym weselej, aż do przesycenia?
Dlaczego ciągle "upload(y)" są takie ważne?
Zdjęcia posiadane w "naszej" galerii, nie sprzedają się po jakimś czasie?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2011-01-11

sprzedają się, ale bardzo rzekłbym kiepsko, kiedyś było z tym bardzo źle, teraz się zmieniło na nieco lepiej, czyli jest już tylko źle Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wuja - 2011-01-11

Ciągłe wysyłanie zdjęć to bardziej kroplówka podtrzymująca życie konta...