Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - rachwal - 2010-11-04

Czy to istotne kto ile DLi zrobił, ważne, żeby być ze swoich wyników zadowolonym, Rumpelstiltskin chyba jest i to starczy ...


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wuja - 2010-11-04

Dla wielu samo przyjęcie na Shutterstock to wyczyn... i powód do radości, pamiętam jak sam zdawałem, a teraz mnie cieszą najbardziej EL (dziś znowu wpadła Icon_cheesygrin ). Ale ja jestem amator... ELek Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Szemeno - 2010-11-14

Dostany 8/10 10 września 2010 !!! Na forum od dzisiaj Icon_cheesygrin


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Ariene - 2010-11-14

No to niezły wynik, witaj w klubie, ale powiedz, które to podejście do SS? Ludzie piszą o takich strasznych problemach i kolejnych próbach dostania się do SS... to prawda, że jest tak ciężko? Icon_cheesygrin


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2010-11-14

Witaj i powodzenia Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Rumpelstiltskin - 2010-11-14

(2010-11-03, 15:48:22)majszter napisał(a): Gratuluję.
Ale czy to dobry, czy zły wynik Twoim zdaniem ?

W moim subiektywnym odczuciu - rewelacyjny Icon_mrgreen
zważywszy - ponadto - że moje zdjęcia są mało "stokowe" Icon_cheesygrin


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2010-11-14

Ważne by zadowolonym być, stockowanie oprócz kaski powinno sprawiać przyjemność, inaczej to orka jak każda inna.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Rumpelstiltskin - 2010-11-14

... dla mnie to pewien eksperyment Icon_wink mam z czego żyć (jeszcze) Icon_mrgreen


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Szemeno - 2010-11-14

(2010-11-14, 13:08:04)Ariene napisał(a): No to niezły wynik, witaj w klubie, ale powiedz, które to podejście do SS? Ludzie piszą o takich strasznych problemach i kolejnych próbach dostania się do SS... to prawda, że jest tak ciężko? Icon_cheesygrin

Szczerze to za pierwszym razem nie licząc na nic specjalnego po niemiłych doświadczeniach z Istock-iem. I niespodzianka Icon_cheesygrin

PS. Z Istockiem walczę nadal i nadal nieskutecznie ale pokora no i praca nad sobą... Denerwuje tylko ich podejście,pozatym po każdej nieudanej próbie podnoszą poprzeczkę...


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - majszter - 2010-11-15

(2010-11-14, 15:19:30)Rumpelstiltskin napisał(a): W moim subiektywnym odczuciu - rewelacyjny Icon_mrgreen
zważywszy - ponadto - że moje zdjęcia są mało "stokowe" Icon_cheesygrin

Jeśli będziesz systematycznie dorzucał "świeże mięsko", to będzie tylko coraz lepiej.
A samo określenie co dziś jest, a co nie jest "stokowe", jest płynne jak nigdy dotąd.