Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - mathom - 2010-07-16

W sensie lepiej niż w poprzednich miesiącach ?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2010-07-16

zdecydowanie, już mam ok 80% z czerwca Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - mathom - 2010-07-16

ja w sumie podobnie, ale tylko dzięki 1 EL i większej liczbie OD. Subskrypcje leżą i kwiczą. nowe zdjęcia nie sprzedają się praktycznie wcale.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - edi - 2010-07-16

no to w takim razie wahadlo musi sie wychylac raz w jedna raz w druga strone, bo u mnie z kolei wczoraj (15.07) byl najlepszym dniem pod wzgledem ilosci sprzedazy (nie wielkosci sprzedazy w $) w ramach subskrypcji w tym roku, a nowe fotki zaczynaja sie sprzedawac srednio po 3h od akceptacji, co dziwne w ciagu tygodnia zaliczylem 4 akceptacje (sobota, poniedzialek, sroda i czwartek) z tym ze zaraz po zaakceptowaniu zdjec (doslownie 15 minut po otrzymaniu maila) wysylam kolejna paczke zdjec. Ahha wiekszosc zdjec to studyjne i 99% to zdjecia z ludzmi.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - edi - 2010-07-16

(2010-07-16, 12:11:41)alga38 napisał(a): zdecydowanie, już mam ok 80% z czerwca Smile

zgadza sie, dokladnie w polowie miesiaca [srodek dnia 16.07] udalo mi sie osiagnac 84,4% sprzedazy z czerwca (liczonej w $ nie w DL'ach)


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kaczor58 - 2010-07-16

trend podobny zatem - wczoraj 15.07 osiągnąłem poziom końca czerwca w Dl- ach w dodatku mam też już 7 OD więc i w $ ciut lepiej. 3 dni w tej połówce miesiąca wyraźne piki sprzedaży - 2 -gi, 7-my, a wczoraj najwięcej, pozostałe dni poza pikami ok 2x średnia z czerwca.
Tak trzymać! Icon_wink
w


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - edi - 2010-07-16

(2010-07-16, 16:45:06)kaczor58 napisał(a): 3 dni w tej połówce miesiąca wyraźne piki sprzedaży - 2 -gi, 7-my, a wczoraj najwięcej, pozostałe dni poza pikami ok 2x średnia z czerwca.

tu tez sie prawie zgodze, najlepsze dni tego miesiaca to 2-gi, 6-ty i 14+15-ty


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - majszter - 2010-07-18

(2010-07-14, 09:39:28)mathom napisał(a): A ja się muszę pochwalić - po 3,5 miesiącach dołączyłem dzisiaj do klubu 33c Icon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Pierwsze 500$ w 3,5 miesiąca, to niewątpliwie bardzo dobry wynik. Ale biorąc pod uwagę, że masz już w PF ponad 950 zdjęć, to już tak dobrze nie wygląda.

blasbike napisał(a):No to gratki mathom, mi to zajęło 5 miesięcy

Pierwsze 500$ w 5 miesięcy, to też (moim zdaniem) bardzo dobrze, a jednocześnie w PF tylko 270 zdjęć.

Gratuluję. Dla mnie wnioski są takie, że niektóre segmenty rynku są od dawna przeładowane i dużo trudniej się tam przebić. Ale są jeszcze mniej zapchane kategorie Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - papkin - 2010-09-28

Witam
Też postanowiłem dołączyć do Shutterstock Smile
Udało się za pierwszym razem Smile
Pierwszą partię fotografii akceptowano mi w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Pierwsze foty już się sprzedają,ale nie widać ich w moim portfolio.
Pytanie jest takie,jak długo czeka się na aktualizowanie portfolio?
Ze stockami bawię się od 2008 roku,nazbierało się trochę fotografii,wektorów i grafik tak może ze 2000 sztuk.
Jak lepiej wysyłać,czy na początek większą ilość np.500 sztuk,a następnie wysyłać codziennie np. po 5-10 sztuk?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - tarczas - 2010-09-28

niejednokrotnie tu już pisano, że najlepsze efekty przynosi regularne ładowanie fotek ale nie po 500szt....bo zmarnujesz potencjał ilości... moim zdaniem paczki po 20 szt...tak co 3 dni.....ja bym tak wysyłał