Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion - 2010-03-29

co tam miesiąc, ... a w rok zrobisz? współczuje ilustratorom. trafić w indeksacji za zdjęciami tego gościa to bedzie jakaś 20ta czy 30ta strona .czyli szanse na sprzedaż niewielkie.

wcześniej czy pożniej Shutterstock zrobi z tym porządek ale ile fajnych prac dobrych rysowników przez to przepadnie. eh. że też inspektorzy pozwalają na coś takiego


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - blas - 2010-03-29

a jak zrobi porządek i z CZYM?


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion - 2010-03-29

SS usunie te gniotki i tyle. podobnie było z gościem od fraktali. Nie pamiętam już ile ale napewno -dziesiąt tysiecy fraktali generowanych ... no sami wiecie czym generowanych, uploadował. Przeczyścili go zostawiając coś ponad tysiąc.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - ambrozinio - 2010-03-30

(2010-03-29, 19:57:44)canion napisał(a): co tam miesiąc, ... a w rok zrobisz?

Przy zsumowaniu wszystkich moich zdjęć na stokach tyle się nie uzbiera :-D

No Shutterstock nie wprowadził limitów.Ktoś kto ma takiego powera wysyła tam gdzie mu pozwolą tyle przepchnąć...Na Dreamstime 1000 zdjęć umieścił by w dwa miechy (jak dobrze liczę)


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion - 2010-03-30

Wszyscy wołają o limity ale Shutterstock jest głuchy na te prośby.A limity to świetny sposób na autokontrolę. jak masz powiedzmy 25 szt tyg to raczej na gnioty limitu nie zużyjesz bo szkoda.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - ambrozinio - 2010-03-30

No właśnie o to chodzi.Mnie IS nauczył selekcjonować Smile Tam wiem ,że nie mogę puścić byle czego bo po prostu szkoda mojego czasu.Wiadomo ,że zwłaszcza na początku tak jak ja wszystko bym puścił i chciał bym ,żeby wszystko przyjęli i jeszcze jak by się sprzedawało to już w ogóle Smile Ale nie tędy droga.
No ale wiadomo każdy stok ma swoją politykę i tyle.Jednio są nastawieni na jakość inni na ilość a z tą ilością wiadomo jak jest.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - canion - 2010-03-30

tzn dla mnie przyjęta przez Shutterstock strategia zapełniana bazy gniotami jest niezrozumiała. Z tego też powodu potrzebne zdjecia kupuję na IS.
Taka strategia pompowania bazy ma sens jak sie zaczyna, ale teraz? To że graficy niechętnie wykupują abonament na Shutterstock to własnie rezultat "zaśmieconej" bazy. żeby znależć perełki trzeba sie przedzierać przez tony szlamu. a kto ma na to ochotę skoro np na IS te perełki znacznie łatwiej wyłowić.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - ambrozinio - 2010-03-30

(2010-03-28, 20:49:20)remik44992 napisał(a): Zastanawiałem się ostatnio czy czytnik kodów kreskowych odczytałby numer towaru skanując bezpośrednio z ekranu monitora Smile

Kwadratowe kody z czytywałem z monitora bez problemu.W tym przypadku myślę ,że też nie było by problemu z ich odczytem Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - blas - 2010-04-08

Limit byłby lepszym rozwiazaniem niż późniejsze czyszczenie.
Fraktale to prosty schemat czyszczenia. W przypadku tego wektorowca kto zdecyduje co kasujemy a co nie?
Fakt że gość tylko przestawia różne obiekty i już ma nowy obrazek...


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - blas - 2010-04-08

No przestawiają, #1 strona drzewko krzywe na czerwonym, drzewko krzywe na zielonym, drzewko proste na czerwnoym, drzewko w kółku, drzewko w kwadraciku itd itd...