Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2010-01-18

Brawo Smile Ja dziś też wysłałam pierwszy raz "testowe" foty.... Dotąd przerażał mnie ogrom czasu, jaki poświęcałam na pozostałe stocki... ale idzie coraz sprawniej, wiec czemu nie spróbować....
Mam nadzieję, że i mnie zechcą Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kubowa1 - 2010-01-19

Mam pytanie do bardziej doświadczonych. Po jakim czasie zdjęcia z aplikacji pojawią się w wynikach wyszukiwania? Czy może trzeba je dodawać jeszcze raz? Na razie widzę swoją galerię, ale jak szukam po słowach kluczowych to nie znajduje swoich zdjęć.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - rachwal - 2010-01-19

Szukaj na forum.
http://stock-board.info/kiedy-nowe-zdjecia-pojawia-sie-w-wyszukiwarce-t-1562.html


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kubowa1 - 2010-01-19

dziękiSmile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2010-01-20

(2010-01-19, 11:30:39)agnieszka napisał(a): Alga, trzymam kciuki za twoją aplikację, pisz jak idzie.

Dzięki Aga, pierwsze podejście i 8/10. Jestem w Klubie !!!

Icon_razz


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - arturm - 2010-01-20

Alga....masz spore PF....dziwie sie ze dopiero teraz na Shutterstock wystartowalas. Pewnie juz gdzies to slyszalas (nie czytam az tak wnikliwie forum) ale dobrze bedzie cos doradzic...jak juz Cie przyjeli to nie wystawiaj duzych pakietow fot za jednym zamachem. Z mojego doswiadczenia wiem, ze upload 2x w miesiacu po 20-30 fot generuje juz przyzwoity przychod. Nie wiem jak z wiekszymi ilosciami wiec tutaj inni musieli by sie wypowiedziec.
Pozdrawiam


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2010-01-20

(2010-01-20, 18:04:56)arturm napisał(a): Alga....masz spore PF....dziwie sie ze dopiero teraz na Shutterstock wystartowalas.

Dzięki arturm za cenną wskazówkę Smile, i tak bym nie dała rady wstawiać więcej. To główna przyczyna, że tak późno...
Obstawiłam tylko dwa stocki SX i FT, bo nie dawałam rady czasowo (cały czas się dziwie skąd Wy znajdujecie czas na klilka ). Niestety Fotolia w przeciwieństwie do SX, to strata czasu, przynajmniej dla mnie, więc muszę sie przesiąść na lepszego "konia"
Może ten stock okaże się dla mnie rumakiem Icon_redface
pzdr


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - arturm - 2010-01-20

Nie wiem czy Fotolia to strata czasu...dla mnie taka strata jest DT, ale to kazdy ma inaczej. Przyklad: na Fotolia sprzedaje mi sie kilka fot i robi praktycznie cale zyski i sa to foty ktore powinny byc na "dnie"Smile podobnie mam na IS...3 foty (juz dobre moim zdaniem) generuja zyski. Nie skreslaj jakiegos banku odrazu, nigdy nie wiesz jaka fota znajdzie uznanie kupujacych. A jezeli chodzi o czas to inna sprawa....napewno systematyczne wystawianie na Shutterstock bedzie skutkowalo, o czym juz bylo duzo pisane.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Emielcia - 2010-01-20

Wg mnie na Shutterstock warto wrzucać przynajmniej raz w tygodniu i to najlepiej tak sie wstrzelić aby foty pojawiły się na początku tygodnia Smile

Co do fotolii... ja lubie fotolie, ale trzeba mieć do niej cierpliwość.
Mam wrażenie, że zanim prace będą ściągane, muszą sobie swoje odleżeć.
Nawet nowe piękne fotki Yuri'ego na Fotolii mają 0DL przez jakiś czas, zanim się coś ruszy Smile
Trzeba mieć tego świadomość i to zaakceptować Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kaczor58 - 2010-01-20

(2010-01-20, 19:38:27)alga38 napisał(a): Niestety Fotolia w przeciwieństwie do SX, to strata czasu, przynajmniej dla mnie, więc muszę sie przesiąść na lepszego "konia"
Może ten stock okaże się dla mnie rumakiem Icon_redface
pzdr

Nie Rezygnuj z Fotolia !!! Też miałem moment zwątpienia. Mam tam ponad 350 fotek i dopiero coś zaczyna się dziać. Zbuduj folio 1500 szt takich strzałów jak Mikołaj i na bank Pojedziesz ostro do góry!
w