Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - rachwal - 2009-11-25

@Sejmika: Czytaj, kolega dino dostał się od razu.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2009-11-25

też się od razu dostałem, z moją architekturą i krajobrazem... zatem reguły nie ma.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Nightman - 2009-11-26

U mnie był dwa razy kopniaczek i lekka załamka, rzucałem na nich gromy co oni chcą! Na Fotolii i Dreamstime zatwierdzili mi fotki a Shutterstock mi je odrzuca... Ale przy trzecim podejściu pełnia szczęścia i 9/10 Teraz z perspektywy 5 msc widzę, że wtedy nie czepiali się bez powodu. Dziś Shutterstock przyjmuje mi i sprzedaje najwięcej fotek, żal tylko że zrezygnowali z 'on demand' i 'enhanced downloads' Icon_sad


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2009-11-26

(2009-11-26, 10:50:07)agnieszka napisał(a): Nic dziwnego.. Masz talent. A zdjęcia papieża i Walęsy? Próbowaleś z Red Carpet na SS? Jakbym byla fotografem to bym próbowala.
Dzięki Icon_wink Twoje ilustracje bardzo mi się podobają!, a co do red carpet, to przepytywałem się kiedyś i chyba nikt z nas z tego nie korzysta(ł).
W red carpet trochę mnie odstrasza taki oto warunek:
"To participate in Shutterstock's On The Red Carpet program, you must agree to license the resulting photos through Shutterstock exclusively for two (2) years."


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Nightman - 2009-11-26

(2009-11-26, 11:36:27)agnieszka napisał(a): Gratulacje!! Daj linka do siebie na Shutterstock tO pooglądamy. A tak nawiasem jak to "zrezygnowali z 'on demand' i 'enhanced downloads'"? Ja nic takiego nie zauważylam.

Na linka trzeba zasłużyć Icon_wink nie mówię to w stosunku do Ciebie ale siebie. Na tym portalu trzeba się odpowiednio zasłużyć aby móc dodawać w stopce swoje namiary na portale i nie będę tego łamał. Czasem dodaje zdjęcia do galerii photos.stock-board.info! więc możesz tam mnie namierzyć.
Co do on demand i enhanced to odsyłam Cię do wątku "Shutterstock On Demand - nowy model subskrypcji".


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kaczor58 - 2009-11-26

(2009-11-26, 12:07:34)Nightman napisał(a): Czasem dodaje zdjęcia do galerii photos.stock-board.info! więc możesz tam mnie namierzyć.
.

Fotki Masz super! często w Forumowej galerii je oglądam z uznaniem myśląc o autorze... Icon_cool
tak Trzymaj
pozdrawiam
wojtek


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - lengel - 2009-11-26

No to udalo sie, moze niezbyt spektakularnie bo 7/10 ale gra muzyka. Czy pozniej przy akceptacji kolejnych zdjec nadal jest takie geste sito ?? Pozdrawiam


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - orix - 2009-11-26

Hej
Z tego co zauwazyłem to różnie to bywa, niektorzy czepiają sie np. ze za duzo jest takich zdjec na Shutterstock i nie potrzebują takich więcej, choc zdjecie moze byc rewelacyjnie technicznie i tak potrafią go nie przyjąć.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - KAPA - 2009-11-26

taka mała loteryjka, robić swoje i wrzucać Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Emila - 2009-12-04

Hurra! 10/10! Chyba Pan inspektor troszkę nietrzeźwy.