Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! (/watek-przyjety-na-shutterstock-pochwal-sie.html)



RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - pestkaa2 - 2009-11-23

(2009-11-23, 00:16:09)Ariene napisał(a): gratki dla Was! :)
pestka, przyznaj się jakim tajnym a skutecznym sposobem zrobiłaś foto w samie? :P

Żyjąc w błogiej nieświadomości wszystko przychodzi łatwiej ,:P
teraz już bym się nie odważyła


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - alga38 - 2009-11-23

no wlaśnie... też w blogiej nieświadomości wyjelam canonka w wielkim Centrum Handlowym. Natychmiast byl przy mnie ochroniarz z groźną miną... Ech nic nie zdążylam pstryknąć Icon_sad

Wszystkim nowoprzyjętym oczywiście serdecznie gratuluję Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - orix - 2009-11-24

A długo (pytanie do "świeżaków Icon_wink" czekaliście na pierwszego DL'a ? Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - klawod - 2009-11-24

Pojawiły się od razu jak tylko pierwsze fotki trafiły do wyszukiwarki. Przez pierwsze trzy dni 7 fotek w folio i po 7 DLi dziennie Smile a teraz ponad 200 w folio i 5 dziennie :/ Do świeżaków chyba się zaliczam bo od połowy października tam jestem.


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - orix - 2009-11-24

no ja dzisiaj miałem pierwszego DL i na razie cisza Icon_wink


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - kaczor58 - 2009-11-24

(2009-11-24, 17:46:49)orix napisał(a): no ja dzisiaj miałem pierwszego DL i na razie cisza Icon_wink

Gratulacje!
Teraz świąteczne szaleństwo, więc inne tematy rzadziej schodzą. Głowa do góry i cierpliwości. Będą i Dl-e
w


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - dino - 2009-11-25

Jak już się chwalić......za pierwszym razem wzięli 10/10...
a potem różnie bywało...


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - ambrozinio - 2009-11-25

Dzięki Aga !!
Nie poddam się Icon_wink Tylko zawsze pierwsza myśl i ta prawdziwsza jest taka ,że to ja mam nie dość dobre zdjęcia a nie ,że ten co sprawdza gorszy dzień Smile


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - dino - 2009-11-25

(2009-11-25, 15:43:34)ambrozinio napisał(a): Nie poddam się Icon_wink Tylko zawsze pierwsza myśl i ta prawdziwsza jest taka ,że to ja mam nie dość dobre zdjęcia a nie ,że ten co sprawdza gorszy dzień Smile

Czytałem na forum Shutterstocka, że ktoś próbuje od kilku miesięcy i nic. Wszystkie mu odrzucają. Ja próbowałem ze zdjęciami, o których wiedziałem, że się podobają odbiorcom (plfoto, kolumber). Inna sprawa, że wielki nacisk jest położony na stronę techniczną - prawidłowa ekspozycja, szumy, no i żądają model release nawet od żołnierzy pełniących wartę pod Grobem Nieznanego Żołnierza Smile

Życzę Ci powodzenia!!!


RE: Przyjęty na ShutterStock - pochwal się! - Sejmika - 2009-11-25

Cytat:Ja próbowałem ze zdjęciami, o których wiedziałem, że się podobają odbiorcom (plfoto, kolumber).
Na stocki wrzuca się inny typ zdjęć niż na plfoto, więc może w tym problem?