Stock Board - forum fotografii stockowej
Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Oprogramowanie (https://stock-board.info/forum-oprogramowanie.html)
+--- Dział: Ogólnie o oprogramowaniu (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-oprogramowaniu.html)
+--- Wątek: Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów (/watek-photos-map-stworzylem-aplikacje-dla-fotografow.html)Photos Map - stworzyłem aplikację dla fotografów - Veaware - 2023-03-18

Czołem Stockowcy!
 
Tytuł... ? Podjąłem kolejną próbę stworzenia i wypuszczenia aplikacji na Androida, tym razem coś dla fotografów, ponieważ jestem ciekaw, czy nadal można trafić w dziesiątkę i wyszarpać swój kawałek tortu z rynku. Mogę powiedzieć, że jest to trudne, sklep Google Play jest zalany aplikacjami i trudno jest uzyskać organiczne pobrania. 

W telegraficznym skrócie, aplikacja pomaga w:

Cytat:Photos Map, aplikacji, która pozwoli Ci zobaczyć na mapie, gdzie wykonałeś swoje zdjęcia! Aplikacja pomoże Ci geotagować zdjęcia, grupować zdjęcia według kraju lub miejsca, tworzyć albumy, przeglądać i edytować metadane EXIF i wiele więcej. Dzięki Photos Map, organizuj i zarządzaj swoimi zdjęciami z chmury lub pamięci lokalnej urządzenia.

 
Upewniłem się, że dostarczam wysokiej jakości produkt i skupiłem się przede wszystkim na zapewnieniu wartości użytkownikom. Stworzyłem landing page, aby zbudować zaufanie użytkowników. Mój model biznesowy jest prosty: aplikacja oferuje 2-tygodniowy okres próbny ze wszystkimi jej funkcjami za darmo, ponieważ nie chcę umieszczać reklam w aplikacji. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik musi zakupić pełną wersję, aby móc dalej korzystać z aplikacji.
 
Byłbym wdzięczny, gdybyście mógli udzielić mi porady i szczerej opinii na temat aplikacji.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veaware.photosmap