Stock Board - forum fotografii stockowej
Nominacja do Free Collection - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Nominacja do Free Collection (/watek-nominacja-do-free-collection.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Nominacja do Free Collection - szakalikus - 2021-06-10

Już jeden prezent w tym roku od AS dostałem w postaci rocznego pakietu LR+PS, teraz poproszę min. 50% tej potencjalnej kwoty całkowitej za przeniesienie do darmowej kolekcji to przestanę się gniewać za ostatnie słabe miesiące! Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Kilka lat temu po narzekaniu w ścianie płaczu dzień później wróżka stockowa przynosiła grube SODZiki, może i tym razem pomoże Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - padmak - 2021-06-10

(2021-06-10, 19:22:54)szakalikus napisał(a): Kilka lat temu po narzekaniu w ścianie płaczu dzień później wróżka stockowa przynosiła grube SODZiki, może i tym razem pomoże Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Tylko że ta wróżka stockowa czyta tylko 'Ściana płaczu Shutterstock' Icon_wink

Polecam tam zaczarować wróżkę Smile


RE: Nominacja do Free Collection - oxygenka - 2021-06-13

A ja myślę że jak to da dobry efekt dla Adobe to inne stoki mogą pójść ta drogą a wtedy ............nawet nie napisze co


RE: Nominacja do Free Collection - richart - 2021-06-14

Mam wrażenie, że od momentu zapowiedzi tego zakupowego ruchu, Adobe zatrzymał mi sprzedaż. Już dawno mi się nie zdarzyła taka przerwa w zarabianiu- choćby paru groszy. Zastanawiam się jaki by w tym Adobe miał interes? A może to jednak przypadek?


RE: Nominacja do Free Collection - mmlolek - 2021-06-15

Już raz dałem się nabrać na DepositPhotos , darmowe zdjęcia i promowanie portfolio.
Skutek taki że zdjęcia pobierane w tysiącach, a kasy i promocji żadnej.
Dziękuje.


RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-06-15

(2021-06-15, 19:53:26)mmlolek napisał(a): Już raz dałem się nabrać na DepositPhotos , darmowe zdjęcia i promowanie portfolio.
Skutek taki że zdjęcia pobierane w tysiącach, a kasy i promocji żadnej.
Dziękuje.

na DepositPhotos dałeś za  free a tu dostaniesz 5$ za fotę. I to nie jest promocja twojego PF tylko usług Adobe.


RE: Nominacja do Free Collection - Tomek De - 2021-06-22

Hej i jak tam ? jesteście gotowi jutro na te tysiące dolców którymi zasypie nas adobe ? Icon_wink


RE: Nominacja do Free Collection - arturn - 2021-06-22

Siedzę z piwem i czipsami i czekam na 23.06 Smile
(2021-06-22, 10:46:39)Tomek De napisał(a): Hej i jak tam ? jesteście gotowi jutro na te tysiące dolców którymi zasypie nas adobe ? Icon_wink



RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-06-22

Jutro kasy nie będzie. Zamkną przyjmowanie propozycji. Także nie bukujcie jeszcze biletów na Malediwy. Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - padmak - 2021-06-22

(2021-06-22, 10:46:39)Tomek De napisał(a): Hej i jak tam ? jesteście gotowi jutro na te tysiące dolców którymi zasypie nas adobe ? Icon_wink

Kasa bedzie po wakacjach. Na dodatek nie napisali jakiejs konkretnej daty na dodanie $$ do konta stockowego.

Bardziej mnie ciekawi kiedy dowiem się, które fotki wybrali do 5$