Stock Board - forum fotografii stockowej
Nominacja do Free Collection - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Nominacja do Free Collection (/watek-nominacja-do-free-collection.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Nominacja do Free Collection - szakalikus - 2021-06-08

Nie ma co się nastawiać na podaną przez nich kwotę, na świecie nie ma nic za darmo, w przyrodzie nic nie ginie i tak dalej i tak dalej... Smile W pierwszej chwili jak zobaczyłem, że proponują mi 40kPLN za moje portfolio to pomyślałem "shut up and take my money"( w tym wypadku shut up and gimme my money, albo shut up and take my photosIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin Kto przepłaca ponad 4x za dany produkt? Smile Rocznie portfolio wygenerowałoby maxymalnie 10k Smile Jestem przekonany, że przy opcji "bierzcie wszystko" gnioty zostaną, a z 2000 nominowanych zdjęć zabiorą 100 sztuk które się najlepiej sprzedaje, czyli zapłacą 2-miesięczną wypłatę i będę na tym do tyłu, a nie do przodu tak jakby to się mogło wydawać po tej "reklamie" na naszych profilach. Nominowane mam tak tragiczne zdjęcia sprzed 10 lat, które najchętniej usunąłbym z porftolio bo wstyd, że to pod moim nazwiskiem widnieje hehehehe Icon_cheesygrin Co dopiero ktoś ma to kupić do jakiejś free collection Icon_razz Dlatego też tak jak mówi gutek myślę, że trzeba i tak sam planuję zrobić, zaznaczyć wszystkie tym przyciskiem hurtowym, a potem odznaczać te z potencjałem sprzedażowym. Smile


RE: Nominacja do Free Collection - irontrybex - 2021-06-08

Ja tam zaznaczyłem 95% możliwych zdjęć - oprócz tych, które jakoś sprzedają się na SS.
Nominowane mogły być, które sprzedały się mniej niż 4 razy i tak nie wróżę im sukcesu więc mam nadzieję, że chociaż połowę przyjmą - to miałbym na nowe d780 Icon_cheesygrin
z 7k portfolio nominowane mam całe 740 zdjęć z czego tak naprawdę może z 30 ma jakąś wartość a reszta to spacerszoty z jednym dl.
Dla mnie każdy hajs ze szrotów będzie git. Jak będą jakieś moje teksturki w wyszukiwarce w PS to nakręcę fame na instagramie, że moje zasoby zintegrowane są z Photoshopem Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - pawel11_13 - 2021-06-08

(2021-06-07, 22:43:03)oxygenka napisał(a): U mnie dokładnie to samo ..nieaktywny

Zmiana przeglądarki rozwiązała u mnie ten problem : )


RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-06-08

powiem Wam, że ciężko wybrać te foty do nominacji jak się nie ma gniotów Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
Ale + taki, że można sobie zaznaczyć tylko opcję nominowanych i klikać od końca po malutku. Icon_cheesygrin

Za rok się okaże, czy to była dobra decyzja, czy należało kliknąć wszystkie, czy może odpuścić w ogóle.


RE: Nominacja do Free Collection - yuma2 - 2021-06-08

(2021-06-08, 09:57:15)GregorK napisał(a): Za rok się okaże, czy to była dobra decyzja, czy należało kliknąć wszystkie, czy może odpuścić w ogóle.

moze sie okazac szybciej , jak np klikniesz we wszystkie a nie wezma nic Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - arturn - 2021-06-08

U mnie na 2300 zdjęć nominowali prawie 400, z tego najlepiej sprzedające się ma 63 pobrań, ale większość ma 1 pobranie. Zaznaczyłem : Tak, dajcie mi szybko moje pieniądze!
W nominowanych nie ma edytoriali, a te akurat najlepiej się sprzedają Smile


RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-06-08

(2021-06-08, 12:17:50)yuma2 napisał(a): moze sie okazac szybciej , jak np klikniesz we wszystkie a nie wezma nic Icon_cheesygrin

całkiem możliwe Icon_cheesygrin że wybitnych fot nie biorą ...  Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen 


Ja sobie przeklikałem tę ich propozycje i zaznaczyłem pewnie jakieś 10-20% z tych 5k. Też mnie ciekawi czy cokolwiek z tego wezmą.


RE: Nominacja do Free Collection - richart - 2021-06-08

(2021-06-08, 13:14:32)arturn napisał(a): U mnie na 2300 zdjęć nominowali prawie 400, z tego najlepiej sprzedające się ma 63 pobrań, ale większość ma 1 pobranie. Zaznaczyłem : Tak, dajcie mi szybko moje pieniądze!
W nominowanych nie ma edytoriali, a te akurat najlepiej się sprzedają Smile

A jakim cudem umieściłeś na Adobe editoriale? Chyba że sa to ilustrative editorial czyli coca cole shele itp.


RE: Nominacja do Free Collection - padmak - 2021-06-08

(2021-06-08, 18:30:10)richart napisał(a): A jakim cudem umieściłeś na Adobe editoriale? Chyba że sa to ilustrative editorial czyli coca cole shele itp.

Z tego co pamiętam, to po jakiejś liczbie pobrań na Adobę można tam też umieszczać Editorial'e.

Niestety ja tej liczby pobrań nie osiągnąłem, wiec nie mam żadnego Editoriala, a większość moich zdjęć to Editoriale.
Dlatego na Shutterstock mam 3k fotek a na Adobe 700.

Z tego co mi zaproponowali to 86 fotek. Sprawdziłem listę tych fotek i są to tylko te, które choć raz się pobrały.
Natomiast żadne zdjęcie z 0 pobraniem nie znalazło się w propozycji.

Niestety tak jak u kilku osób tu na forum - moje 'Agree' jest nieaktywne nawet na innych przeglądarkach... tak więc na razie nie przystąpię do programu "z przyczyn technicznych" Smile


RE: Nominacja do Free Collection - yuma2 - 2021-06-08

(2021-06-08, 19:01:59)padmak napisał(a): Z tego co pamiętam, to po jakiejś liczbie pobrań na Adobę można tam też umieszczać Editorial'e.

nie mozna innych niz illustrative jak pisze richart, reszta zarezerwowana dla agencji