Stock Board - forum fotografii stockowej
Nominacja do Free Collection - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Nominacja do Free Collection (/watek-nominacja-do-free-collection.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Nominacja do Free Collection - rpd - 2021-07-12

u mnie spadek duży spadek, pewnie około 50 %. Jak na razie to widzę z dużej chmury mały deszcz. Ale może się jeszcze wszystko zmieni ?


RE: Nominacja do Free Collection - szakalikus - 2021-07-27

Gdzie jest moje trzysta banieek z drugiej transzy Free Colection? idzie czwarta fala, przydałaby się jakaś wypłata! Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-07-27

(2021-07-27, 14:57:45)szakalikus napisał(a): Gdzie jest moje trzysta banieek z drugiej transzy Free Colection? idzie czwarta fala, przydałaby się jakaś wypłata! Icon_cheesygrin

serio nie wypłacili Ci ? pisz do supportu Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - rpd - 2021-07-30

Jedno pytanie mam.
Czy komuś po pierwszej transzy z początku lipca akceptowali potem jeszcze jakieś zdjęcia do free collection?
Pytam, bo kupiłem sobie fajne wakacje ale cholerka na koncie pusto i brakuje mi tych 40k co mi obiecali Smile


RE: Nominacja do Free Collection - GregorK - 2021-07-30

(2021-07-30, 13:45:23)rpd napisał(a): Jedno pytanie mam.
Czy komuś po pierwszej transzy z początku lipca akceptowali potem jeszcze jakieś zdjęcia do free collection?
Pytam, bo kupiłem sobie fajne wakacje ale cholerka na koncie pusto i brakuje mi tych 40k co mi obiecali Smile

pisz do supportu, dawno wypłacone Icon_cheesygrin


RE: Nominacja do Free Collection - StaryNovy - 2021-08-11

Nie wiem jak u Was. Ale ... chyba dziś już można zamawiać wyższy model Audi. Niespodziewanie dziko skoczyły mi zarobki na AS. Nie potwierdzone w fotkach. To chyba kolejny rzut Free Collection? Jak ktoś coś podobnie to piszcie...bo może kłopoty ze wzrokiem mam?


RE: Nominacja do Free Collection - SHaiith - 2021-08-11

(2021-08-11, 00:52:21)StaryNovy napisał(a): Nie wiem jak u Was. Ale ... chyba dziś już można zamawiać wyższy model Audi. Niespodziewanie dziko skoczyły mi zarobki na AS. Nie potwierdzone w fotkach. To chyba kolejny rzut Free Collection? Jak ktoś coś podobnie to piszcie...bo może kłopoty ze wzrokiem mam?

Też mi coś skapnęło czekam na potwierdzenie w mailu


RE: Nominacja do Free Collection - fotek - 2021-08-11

(2021-08-11, 00:52:21)StaryNovy napisał(a): Nie wiem jak u Was. Ale ... chyba dziś już można zamawiać wyższy model Audi. Niespodziewanie dziko skoczyły mi zarobki na AS. Nie potwierdzone w fotkach. To chyba kolejny rzut Free Collection? Jak ktoś coś podobnie to piszcie...bo może kłopoty ze wzrokiem mam?

Wzrok masz w porządku.... też mi skoczyło sporo... sierpień już w tej chwil.i jest BME


RE: Nominacja do Free Collection - wikary - 2021-08-11

Jak miło- widzę, że wszyscy zadowoleni i w dobrym humorze Icon_wink


RE: Nominacja do Free Collection - szakalikus - 2021-08-11

Co mnie cieszy, oprócz małego zastrzyku gotówki, wciąż sporo zdjęć jest "trwa recenzja", więc albo się jeszcze nie odświeżyło albo można liczyć na kolejną, trzecią transzę Smile