Stock Board - forum fotografii stockowej
Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock (/watek-kod-na-pakiet-adobe-od-adobe-stock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - antic - 2021-01-26

Hej,

Pewnie pamiętacie, że AS dawał nam kod na roczny plan CC -  gdzieś, kiedyś rzuciło mi się w oko, że po przekroczeniu 5000 sprzedanych plików rocznie to będzie kod na cały pakiet.

Wiecie jak to wygląda w tym roku? Zrezygnowali?  Icon_cheesygrin


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - blackbird83 - 2021-01-26

Za rok 2020 będą rozdawać kody dopiero w lutym.


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - antic - 2021-01-26

(2021-01-26, 17:17:39)blackbird83 napisał(a): Za rok 2020 będą rozdawać kody dopiero w lutym.

A to dobra wiadomość :Smile Dzięki!


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - antic - 2021-02-04

Dzisiaj przyszedł mail Smile


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - Kange - 2021-02-05

(2021-02-04, 22:55:17)antic napisał(a): Dzisiaj przyszedł mail Smile
miło z ich strony Smile


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - szakalikus - 2021-02-05

elegancko! to rozumiem! na AS sprzedaję już od paru lat, a dopiero z forum się dowiedziałem, że można mieć coś za co płacę 12E miesięcznie za darmo, a tutaj wyskoczyła informcja na stockowym panelu, że przysługuje mi roczna subskrypcja gratis, kliknąłem i następną płatnośc mam na luty 2022, szybko, łatwo i przyjemnie. To rozumiem! Smile


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - yuma2 - 2021-02-05

mi w dodatku oddali kase ktora zaplacilem 8 stycznia za subskrypcje


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - GregorK - 2021-02-05

(2021-02-05, 15:23:23)yuma2 napisał(a): mi w dodatku oddali kase ktora zaplacilem 8 stycznia za subskrypcje

a ja mam swój fotograficzny ważny do września ... szkoda mi teraz aktywować, a z drugiej strony pobawiłbym się innymi aplikacjami ... 

i weź tu teraz zdecyduj ... Icon_sad


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - yuma2 - 2021-02-05

(2021-02-05, 15:34:07)GregorK napisał(a): a ja mam swój fotograficzny ważny do września ... szkoda mi teraz aktywować, a z drugiej strony pobawiłbym się innymi aplikacjami ... 

i weź tu teraz zdecyduj ... Icon_sad

ja place miesiecznie za fotograficzny i gdy aktywowalem kod na dormowy pojawily mi sie dwa aktywne plany, napisalem do suportu no i wylaczyli mi moj fotograficzny i oddali kase za miesiac ktory w sumie za 3 dni i tak by uplynal .
Moze napisz to Ci przeniosa te miesiace ktore oplaciles na koniec darmowej subskrypcji??


RE: Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock - GregorK - 2021-02-05

(2021-02-05, 19:11:58)yuma2 napisał(a): ja place miesiecznie za fotograficzny i gdy aktywowalem kod na dormowy pojawily mi sie dwa aktywne plany, napisalem do suportu no i wylaczyli mi moj fotograficzny i oddali kase za miesiac ktory w sumie za 3 dni i tak by uplynal .
Moze napisz to Ci przeniosa te miesiace ktore oplaciles na koniec darmowej subskrypcji??

ja nie płaciłem, wcześniej miałem licencję pudełkową na CS6 a na CC jadę od początku na bonusie Smile