Stock Board - forum fotografii stockowej
Kolejka zdjęć w 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Kolejka zdjęć w 123RF (/watek-kolejka-zdjec-w-123rf.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Kolejka zdjęć w 123RF - Andrzej Petelski - 2008-03-16

Witajcie!
Jako, że to mój pierwszy post na forum na wstępie witam wszystkich serdecznie. Miło mi, że będę mógł uczestniczyć w dyskusjach stockowych.
Już na wstępie mam problem, którego nie potrafię sam rozwiązać.
Ad rem: Jestem zarejestrowany na 123 RF a począwszy od 4 marca 2008 wgrywam tam swoje fotki (przez ftp). Od tego momentu nazbierało się już ich 55. Niestety od początku cały czas foty są "pending". Zacząłem zastanawiać się co może zrobiłem nie tak, gdy przeczytałem na swoim profilu coś takiego:

Reminder: Remember to upload your model releases into the Release Folder or your images will not be reviewed even if you have stated that they have model release during the uploading process Upload your model releases here.
Note: Your membership has been queued for approval. Kindly proceed with your image upload (minimum 10 JPEG images) for the preliminary review. Your membership will be granted once these images are approved. Thank you.


Z tego co zrozumiałem należy na początku przejść przez tzw akceptację (podobnie musiałem dać się zweryfikować na Istockphoto.com). Ok. Ale po pierwsze: czy rzeczywiście dobrze odczytałem język Schakespeara i po drugie, jeśli mam coś wysłać im do akceptacji - to jak?
Czy ktoś może mi pomóc? Zarówno na dreamstime, fotolii czy istocku spraw jest klarowna - albo biorą albo nie, - a tylko na 123 RF tkwię w jakimś durnym zawieszeniu.
Ups... Rozpisałem się Smile Już nie zanudzam i czekam niecierpliwie na rady.
Pozdrawiam
Andrzej


RE: Pending - rachwal - 2008-03-16

Witaj,

Rada jest prosta, trzeba wyslac ID (paszport) do weryfikacji ... to jest chyba najmniej jasne na tym stocku.

Sekcja Upload > Ramka po prawej ...


RE: Pending - Andrzej Petelski - 2008-03-16

Dzięki! Już wysłałemSmile Tak.... Nawigacja i rozumienie tego serwisu przerasta umiejętności językowe "Kali jeść słonia" Smile
Pozdrawiam


RE: Pending - rachwal - 2008-03-16

Ja mialem tez sam problem z 123, foty miesiac wisialy jako pending, az napisalem do nich o co chodzi ... wtedy ktos odpisal co mam zrobic ... oczywiscie 100x prosciej byloby zrobic przejrzysty interfejs ... ale gdzieeee taaaam Icon_wink


RE: Pending - arfo - 2008-03-16

rachwal napisał(a):Ja mialem tez sam problem z 123, foty miesiac wisialy jako pending, ....
Ja mam ten problem od 3 miesięcy...w kolejce 94 fotki...ID wysłany miesiąc temu i dalej status Pending Icon_sad .


RE: Pending - rachwal - 2008-03-16

Zaakaceptowali to ID ? To trzeba do nich napisac o-co-kaman ...


RE: Pending - Andrzej Petelski - 2008-03-16

a w jaki sposób akceptują? Mają coś przysłać?


RE: Pending - rachwal - 2008-03-16

Nie wysylaja maili, warto jednak zaznaczyc opcje model/property release tak/nie.


RE: Pending - arfo - 2008-03-16

rachwal napisał(a):Nie wysylaja maili, warto jednak zaznaczyc opcje model/property release tak/nie.

zaznaczone już dawno...i nic


RE: Pending - wime - 2008-04-11

dziwne to co mowicie
ja wieczorem wrzucilem paszport, uploadowalem 29 zdjec,
rano 27 zaakceptowane, 2 odrzucone
takze mega szybko jak dotychczas

pozdrav