Stock Board - forum fotografii stockowej
Wykresy i zarobki - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wykresy i zarobki (/watek-wykresy-i-zarobki.html)



RE: Wykresy i zarobki - richart - 2018-10-22

blas - ale żeby aż taka różnica w licencjach?


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2018-10-22

Może mi to ktoś wytłumaczyć?
"Due to a technical issue there has been a delay in September 2018 royalty statements being posted to your account this month. We do apologize for the delay, and appreciate your patience while we rectify the situation."
Google translate:
"Ze względu na problem techniczny, opóźnienie we wpisie należności na konto we wrześniu 2018 r. zostało zaksięgowane na Twoim koncie w tym miesiącu. Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za cierpliwość, gdy naprawiamy sytuację."

Ja to rozumuje, że dostałem jakieś wyrównanie za wrzesień ... tak? Bo kwota jest rażąco niska, ponad 30% mniej niż w miesiącu poprzednim i w ogóle najniższa od roku chyba.


RE: Wykresy i zarobki - TaWhy - 2018-10-22

(2018-10-22, 19:36:19)arturm napisał(a): Może mi to ktoś wytłumaczyć?
"Due to a technical issue there has been a delay in September 2018 royalty statements being posted to your account this month. We do apologize for the delay, and appreciate your patience while we rectify the situation."
Google translate:
"Ze względu na problem techniczny, opóźnienie we wpisie należności na konto we wrześniu 2018 r. zostało zaksięgowane na Twoim koncie w tym miesiącu. Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za cierpliwość, gdy naprawiamy sytuację."

Ja to rozumuje, że dostałem jakieś wyrównanie za wrzesień ... tak? Bo kwota jest rażąco niska, ponad 30% mniej niż w miesiącu poprzednim i w ogóle najniższa od roku chyba.

Z tego co tu pisze to wynika, że jeszcze nie dostałeś raportu za wrzesień ze względu na problemy techniczne i Cie przepraszają za to. Proszą o cierpliwość w czasie gdy będą rozwiązywać te problem. Nic nie ma mowy o żadnym wyrównywaniu za cokolwiek


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2018-10-22

Raport mi się wyświetla, tylko kwota dziwna. No nic, napiszę do nich bo coś tu nie gra.


RE: Wykresy i zarobki - GregorK - 2018-10-22

wszystko gra ... tyle zarobiłeś. to są efekty 2 centowych sprzedaży Smile ale nikt nie słucha ... ważne że kasa na koniec się zgadza. UPS ! zgadzała ... kiedyś Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2018-10-22

(2018-10-22, 20:30:50)GregorK napisał(a): wszystko gra ... tyle zarobiłeś. to są efekty 2 centowych sprzedaży Smile ale nikt nie słucha ... ważne że kasa na koniec się zgadza. UPS ! zgadzała ... kiedyś Icon_cheesygrin

Aj Gregory Gregory .. jesteś niereformowalny Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - celafon - 2018-10-22

A mnie się wszystko podobaSmile


RE: Wykresy i zarobki - tomeyk2 - 2018-10-23

Myślałem już, że iStockphoto w zeszłym miesiącu szorował u mnie po dnie.
Jeśli tak było, to znaczy że w tym rył już za małżami głęboko w mule.
We wrześniu zarobił 3% tego co Shutterstock przy liczbie zdjęć ok. 65%.
No masakra.
Liczba pobrań nawet nieco wzrosła, ale co z tego.


RE: Wykresy i zarobki - GregorK - 2018-10-24

(2018-10-23, 23:01:27)tomeyk2 napisał(a): Myślałem już, że iStockphoto w zeszłym miesiącu szorował u mnie po dnie.
Jeśli tak było, to znaczy że w tym rył już za małżami głęboko w mule.
We wrześniu zarobił 3% tego co Shutterstock przy liczbie zdjęć ok. 65%.
No masakra.
Liczba pobrań nawet nieco wzrosła, ale co z tego.

jak mantra ... 2 centy się uniżenie kłaniają Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - alga38 - 2018-10-24

powiadam Wam, nie karmcie tej bestii, sprzedajecie duszę diabłu