Stock Board - forum fotografii stockowej
Wykresy i zarobki - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wykresy i zarobki (/watek-wykresy-i-zarobki.html)



RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2017-12-21

Proszę krok po kroku o napisanie gdzie jest to RPD, bo nie mogę tego znaleźć.


RE: Wykresy i zarobki - CoNe - 2017-12-21

Sam sobie musisz policzyć.


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2017-12-21

(2017-12-21, 13:07:09)CoNe napisał(a): Sam sobie musisz policzyć.

Jak?


RE: Wykresy i zarobki - fotorince - 2017-12-21

(2017-12-21, 13:11:06)arturm napisał(a): Jak?

Odpal deepmete, wejdź w zakładkę upload, kliknij start sync, poczekaj aż sie zaktualizuje, przejdź do zakładki statistic i odszukaj w pierwszej tabelce po lewej miesiąc listopad, najedź na niego myszką i zobaczysz royality/dl...u mnie wyniósł 0,84$.


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2017-12-21

Super, dzięki wielki.
0,58 u mnie, max jakie miałem to 0,66, ale widzę, że to w ogóle nie przekłada się na zarobki.
Porównując poszczególne miesiące u mnie zarobki swoje, a RPD swoje. Porównując ze znajomym, PRD większe od jego PRD o niecałe 25% ... różnica w zarobkach 1.000% !!!
Nie wiem po co w ogóle na to patrzeć.

PS: Jeszcze raz podkreślę, że ja osobiście uważam, że jeżeli IS Wam słabo idzie to trzeba poprawić swoje PF albo jeszcze coś innego. Ten bank nie jest "zły" albo "słaby". Problem leży w wystawiających i ich fotach lub opisie. Także albo się zaprzestaje uploadu albo szuka sposobu na zmiany (inne tematy itp). Ja wybrałbym drugą opcję i jestem prawie pewien, że jednocześnie zobaczylibyście też skokowy wzrost na innych bankach.


RE: Wykresy i zarobki - fotorince - 2017-12-21

(2017-12-21, 13:38:09)arturm napisał(a): Nie wiem po co w ogóle na to patrzeć.

Żeby płaczki miały powód płakać że sprzedają po dziadowskich stawkach Icon_wink


RE: Wykresy i zarobki - arturm - 2017-12-21

W sumie to lepiej dla nas .... chociaż ciut mniejsza konkurencja Smile Mam nadzieje, że na całym świecie taka tendencja myśleniowa jest ... wtedy 10x "ciut" Smile


RE: Wykresy i zarobki - GregorK - 2017-12-21

(2017-12-21, 13:40:45)fotorince napisał(a): Żeby płaczki miały powód płakać że sprzedają po dziadowskich stawkach Icon_wink

a ktoś tu nie tak dawno pisał, że należy siebie szanować, bo nikt inny tego za nas nie zrobi ... a tu proszę, człowiek się szanuje to jest płaczkiem ... Icon_cheesygrin
Hipokryzją wali na 360km Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - fotorince - 2017-12-21

(2017-12-21, 14:40:06)GregorK napisał(a): a ktoś tu nie tak dawno pisał, że należy siebie szanować, bo nikt inny tego za nas nie zrobi ... a tu proszę, człowiek się szanuje to jest płaczkiem ... Icon_cheesygrin
Hipokryzją wali na 360km Icon_cheesygrin

Haha uderz w stół Icon_cheesygrin
Luzik Grzesiu, to takie żarty, każdy robi jak uważa za słuszne Smile
Edit: w życiu nie chciałbym urazić mojego najlepszego kolegi nad morzem....i jedynego zarazem Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - GregorK - 2017-12-21

(2017-12-21, 14:44:12)fotorince napisał(a): Edit: w życiu nie chciałbym urazić mojego najlepszego kolegi nad morzem....i jedynego zarazem Icon_cheesygrin

Icon_redface