Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Opinie o ShutterStock (/watek-opinie-o-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Opinie o ShutterStock - rachwal - 2008-09-20

Brzydze sie alkoholem w piatkowe wieczory - w tygodniu to co innego Smile Do rzeczy, wyrazilem zdziwienie Twoim postem bo taki ni z gruchy ni z pietruchy - liczylem na pociagniecie watku o 70k nowych zdjec tygodniowo ... no ale nic.

Wyjasniam te 10k :
10k = 10 kilo = 10.000

Wiecej o nowych prograch na ShutterStock.


RE: Opinie o ShutterStock - Monia - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:23:49)rachwal napisał(a): Brzydze sie alkoholem w piatkowe wieczory - w tygodniu to co innego Smile Do rzeczy, wyrazilem zdziwienie Twoim postem bo taki ni z gruchy ni z pietruchy - liczylem na pociagniecie watku o 70k nowych zdjec tygodniowo ... no ale nic.

Wyjasniam te 10k :
10k = 10 kilo = 10.000

Wiecej o nowych prograch na ShutterStock.
to faktycznie konkurencja rosnie, tyle zdjec co wysylaja, ale nie dziwne, teraz aparaty przystepne w cenie, kazdy moze zrobic zdjecie(prawie) nie kazdy ma to cos ale..moja corcia ma 4 lata i lata juz z aparatem , nikonem P1, 2 lata temu kosztowal duzo teraz ona go ma, chyba zaraz ja zapisze na jakies stockiIcon_razzwlasnie dzis robila zdjecie lalce i uciela jej troche glowy, poczatki nie sa latweSmile


RE: Opinie o ShutterStock - rachwal - 2008-09-20

Dla uzupelnienia statystyki ... jak zaczynalem rok temu to tak srednio widzialem na liczniku 25k ... piekne czasy byly Smile


RE: Opinie o ShutterStock - Monia - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:35:08)rachwal napisał(a): Dla uzupelnienia statystyki ... jak zaczynalem rok temu to tak srednio widzialem na liczniku 25k ... piekne czasy byly Smile

a teraz ile widzisz albo masz?


RE: Opinie o ShutterStock - rachwal - 2008-09-20

No tyle ile napisalem wyzej - > 70k... a w tej chwili jest 71,259.
Liczbe ta tez widzisz na samym dole tej strony.


RE: Opinie o ShutterStock - Monia - 2008-09-20

(2008-09-20, 00:43:12)rachwal napisał(a): No tyle ile napisalem wyzej - > 70k... a w tej chwili jest 71,259.
Liczbe ta tez widzisz na samym dole tej strony.

sorry nie zajazylam myslalam ze chodzi ci o twoje zarobkiIcon_wink no ale jak pisalam latwiej dzis zrobic dobre zdjecie niz kiedys, konkurencja jest naprawde BIG


RE: Opinie o ShutterStock - robootb - 2008-09-20

A mnie ciekawi czy ilosc kupujacych wzrasta czy spada Smile ...


RE: Opinie o ShutterStock - ajt - 2008-09-20

Nie wiem jak z liczbą kupujących, ale systematycznie (acz powoli) rośnie liczba zakupów "on demand". Dobra tendencja Smile


RE: Opinie o ShutterStock - pershing - 2008-09-20

Potwierdzam, z miesiaca na miesiąc mam dwa razy więcej sprzedanych fotek on demand. Oby tak dalej. Martwi jedynie to, że mimo systematycznego uploadu z miesiaca na miesiąc coraz trudniej utrzymać mi poziom dl-li. W miniony wtorek zaakceptowali mi całą paczke 40 fotek. Miałem dobry dzień, dużo z nich było z tej samej serii lub tematycznie bardzo podobnych a mimo to wszysko wzieli jak leci. Sądziłem że 40 sztuk więcej da jakiś oszałamiający wzrost dl, a tu kicha. W zasadzie to wogóle wzrostu nie było a jedyne pocieszające jest to, że spadku też nie. Chyba wrócę do korzeni i zacznę znów robić młotki, siekierki itp na białym tle, może to coś zmieni. Bo landszafty które ostatnio focę namiętnie nie dają dobrych wyników.


RE: Opinie o ShutterStock - Adiasz - 2008-09-20

(2008-09-20, 10:09:27)ajt napisał(a): Nie wiem jak z liczbą kupujących, ale systematycznie (acz powoli) rośnie liczba zakupów "on demand". Dobra tendencja Smile
zaryzykowalbym stwierdzenie ze liczba kupujacych rosnie, jednak z uwagi na duzy przyrost fotografii moze sie okazac ze liczba zakupow do liczby dostepnych zdjec maleje... zatem wynika z tego ze aby utrzymac sprzedaz trzeba robic lepsze zdjecia Smile

u mnie on demand takze do caly czas do przodu