Stock Board - forum fotografii stockowej
Adobe Stock Contributor Site - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Adobe Stock Contributor Site (/watek-adobe-stock-contributor-site.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Adobe Stock Contributor Site - hmc - 2017-02-22

Czasem patrzą na jakość i foty z tel nie przejdą Icon_wink


RE: Adobe Stock Contributor Site - MikeMareen - 2017-07-08

Ostatnio  na stronie Adobe stock pojawiła jako nowa kategoria Redakcyjne.Czy oznacza to przyjmowanie przez Adobe edytoriali?może ktoś głębiej się tym zainteresował,to niech mnie wyprowadzi z błędu.Dla mnie i jak sądzę dla większości z nas była by to świetna wiadomość.


RE: Adobe Stock Contributor Site - yuma2 - 2017-07-08

Redakcyjne tylko dla wybranych jak narazie

Czerwiec 13: Adobe Stock announced today the availability of editorial content through partnerships with Reuters and USA TODAY Sports.


RE: Adobe Stock Contributor Site - GRANDWarszawa - 2017-07-08

Co ma wisieć nie utonie. Redakcyjne zbliżają się wielkimi krokami na Fotolie Icon_biggrin


RE: Adobe Stock Contributor Site - maccio - 2017-07-14

Schodzą Wam nowości?


RE: Adobe Stock Contributor Site - yuma2 - 2017-07-14

Jakos tam ida, czesciej niz na Shutterstock ale nie na taka skale jak np rok temu


RE: Adobe Stock Contributor Site - MikeMareen - 2017-07-14

U mnie raczej nie schodzą,częściej coś idzie nowego na ss


RE: Adobe Stock Contributor Site - Claudia - 2017-07-19

(2017-01-02, 18:58:21)adalbert74 napisał(a): hmc - pisałem w tej sprawie do FT:
......................................

Nasza odpowiedź
2016-06-1716:15:18
Dzień dobry,

adres pozostaje bez zmian czyli:

Fotolia LLC
Adres:
345 Park Ave
CA 95110 San Jose
USA

Pozdrawiamy
Zespół Fotolia / Adobe Stock

............................
i jeszcze kontekst:
Witam;

Adobe Canada Services Corporation - taki nadawca figuruje w Państwa przelewach na paypal.
Mam małą prośbę: proszę o podanie Państwa właściwych danych adresowych, które pozwolą mi uniknąć pomyłki przy wystawianiu faktur.
Tak - wiem, że Państwu moje faktury do niczego nie są potrzebne. Ale ja - w ramach prowadzonej działalności - muszę je wystawiać.
Dotychczas wystawiałem je na:
: Fotolia LLC
Adres:
345 Park Ave
CA 95110 San Jose
USA

W związku z tym, że Państwa firma przesyła dane dotyczące moich zarobków do polskich organów podatkowych - chciałbym po prostu, by te dane były zgodne.
Pozdrawiam

Ale po co wystawiacie faktury bankom? Jak to wygląda? Księgowa z banku zdjęć potem je księguje u siebie?
Ja też mam działalność i nie wystawiam faktur. Do księgowej co miesiąc dostarczam wydruk mojego paypala i ona z  tego robi jakiś dokument (nie pamiętam jak się nazywa) i to księguje. I zawsze twierdzi, że nie trzeba nic więcej, a sprawdzała to już kilka razy na moją prośbę.


RE: Adobe Stock Contributor Site - Claudia - 2017-07-20

Konto zsynchronizowane i dziś przyszły pierwsze złotówki z Adobe Icon_mrgreen


RE: Adobe Stock Contributor Site - wikary - 2017-07-20

Cześć, na Adobe nie ma możliwości organizowania plików w foldery? Czy czegoś nie wiem?