Stock Board - forum fotografii stockowej
Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted (/watek-jaka-ilosc-zdjec-przeslanych-do-opisania-images-to-be-submitted.html)

Strony: 1 2 3


Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - padmak - 2016-07-31

Mam pytanie jak w temacie. Jaką ilość zdjęć mogę przesłać do późniejszego ich opisania w dział 'Submit images'. Zebrałem razem 140 zdjęć do późniejszego ich opisania i widnieją one na mojej głównej stronie 'Dla sprzedających' - jako: '140 images to be submitted'
Jednak jak wchodzę tam, aby opisać zdjęcia to widzę jedynie 40 zdjęć, które przesłałem jako ostatnie. Gdzie znajdę pozostałe wcześniejsze 100 zdjęć?


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - arfo - 2016-07-31

z tego co pamiętam to nieopisane zdjęcia oczekują tylko 21 dni ...potem są automatycznie kasowane.


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - padmak - 2016-07-31

Zdjęcia przesłałem wczoraj i dzisiaj w 'wolnej chwili' gdyż to trochę trwa i zazwyczaj około 5% nie 'wgrywa się'. Teraz stopniowo je opisuję. Jednak dziwnie nie widzę całości - 140 fotek a jedynie 40 fotek.


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - yuma2 - 2016-07-31

zdjecia wgrane do opisania ukladane sa po 40 sztuk na jednej stronie, jesli masz ich 140 to beda na 4 stronach ( 3x40+20) ale nie mozesz wertowac stron tylko musisz opisywac po koleji, opiszesz pierwsze 40 czy nawet 20 pokaza sie nastepne


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - padmak - 2016-07-31

Tak - rzeczywiście teraz to widzę. Nie można opisać jednocześnie więcej niż 40 zdjęć. Mogę jedynie opisać "pierwszą czterdziestkę" lub ostatnią 40-stkę zdjęć wybierając na górze listy : Sort: Oldest / Newest (Sortuj najpierw : Starsze lub Nowsze) - Zdjęcia ze środka listy muszą poczekać Icon_wink

Najważniejsze, że wszystkie wgrane zdjęcia są "całe i zdrowe" Smile

Dziękuję za szybką pomoc @yuma2 i @arfo


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - GregorK - 2016-07-31

możesz tez przesortować wg najnowszych i najstarszych.


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - padmak - 2016-07-31

@GregorK tak robię, ale nadal nie mam dostępu do zdjęć ze środka listy. Tzn widzę 40 najnowszych zdjęć i 40 najstarszych, co oznacza, że przy 140 zdjęciach mogę zobaczyć 80 zdjęć ale nie zobaczę i nie opiszę teraz 60 zdjęć ze środka listy Smile


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - oxygenka - 2016-07-31

(2016-07-31, 20:39:54)GregorK napisał(a): możesz tez przesortować wg najnowszych i najstarszych.

U mnie ta opcja nie działa co bym nie wcisnęła zawsze mam od najnowszych Icon_frown


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - arfo - 2016-07-31

to opisz 40 ... i pojawi Ci się kolejna niewidoczna teraz 40 ... lub opisz 10 z przodu i 10 z tyłu... pojawią się kolejne niewidoczne zdjęcia ... po co komplikować sobie życie ... nie wiem w jakim celu chcesz akurat te ze środka kolejki Icon_wink


RE: Jaka ilość zdjęć przesłanych do opisania - images to be submitted - oxygenka - 2016-07-31

(2016-07-31, 21:39:07)oxygenka napisał(a): U mnie ta opcja nie działa co bym nie wcisnęła zawsze mam od najnowszych Icon_frown

oczywiście zartowałam..Smile