Stock Board - forum fotografii stockowej
Tu narzekamy na Fotolię - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Tu narzekamy na Fotolię (/watek-tu-narzekamy-na-fotolie.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Tu narzekamy na Fotolię - baranq - 2022-03-04

Zawsze myślałem, że ten przelicznik jest z USD, nie euro.


RE: Tu narzekamy na Fotolię - SHaiith - 2022-03-04

(2022-03-04, 12:01:28)baranq napisał(a): Zawsze myślałem, że ten przelicznik jest z USD, nie euro.

To dlaczego kupując produkty od Adobe płacisz w Euro?


RE: Tu narzekamy na Fotolię - yuma2 - 2022-03-04

Adobe przejelo system po Fotoli, ktorej to wielokrotnie zarzucano manipulowanie kursem kredytow, 1 credit = 1USD lub 1EUR lub 1GBP, klient placil w swojej walucie a dostawca dostawal kredyty wymieniane na swoja, i nieraz na tym tracil, stawki i abonamenty sie juz troche pozmienialy i my juz dostajemy kase a nie kredyty, co nie zmienia faktu ze na wymianie nadal czesc traci, ale nie uwazam tego juz za celowe manipulowanie jak za FT. Nie mniej, jesli moge jakos pomoc np w pisaniu po angielsku do supportu, to chetnie sie przyloze ( ja sam mam konto w GBP i mi tak dobrze )


RE: Tu narzekamy na Fotolię - GregorK - 2022-03-04

najlepiej by było, żeby nas na € przerzucili i problem się rozwiąże sam.


RE: Tu narzekamy na Fotolię - GosiaLuna - 2022-03-04

Hejka  Icon_biggrin
Weszłam z ciekawości na co się narzeka jeśli chodzi o Adobe, bo jestem tu nowa, ale widzę że w sumie na niewiele :Smile
to chyba dobrze Smile

pozdrawiam


RE: Tu narzekamy na Fotolię - Tomek De - 2022-03-04

Ja mam Adobe stock w USD, w sumie od dłuższego czasu już się tym nie interesuję , nie wiem dlaczego tak jest , rejestrowałem się z PL , może dlatego że to jeszcze prastare konto z czasów fotolii ?


RE: Tu narzekamy na Fotolię - SHaiith - 2022-03-05

(2022-03-04, 21:36:42)Tomek De napisał(a): Ja mam Adobe stock w USD, w sumie od dłuższego czasu już się tym nie interesuję , nie wiem dlaczego tak jest , rejestrowałem się z PL , może dlatego że to jeszcze prastare konto z czasów fotolii ?

Też mam stare konto z Fotolii i jak tworzyłem nowe na Adobe to wyszło mi w PLN.


RE: Tu narzekamy na Fotolię - Kange - 2022-03-07

Akcję popieram i chętnie dołączę. Pamiętam poprzednią - wspólnie daliśmy radę, był sukces myślę że teraz też jest szansa. Uważam przelicznik za krzywdzący dla naszej strefy. Jak chcę kupić na Adobe muszę zapłacić w Euro, jak mają mi zapłacić używają złotówek. Jaka logika? Kurs Euro od dawna jest powyżej 4,5. Nie sądzę aby była taka możliwość, że 1 punkt = 5 zł, ale gdyby chociaż zrobili 4,5 lub 4,7 albo płacili w Euro


RE: Tu narzekamy na Fotolię - SHaiith - 2022-03-08

(2022-03-07, 20:07:33)Kange napisał(a): Akcję popieram i chętnie dołączę. Pamiętam poprzednią - wspólnie daliśmy radę, był sukces myślę że teraz też jest szansa. Uważam przelicznik za krzywdzący dla naszej strefy. Jak chcę kupić na Adobe muszę zapłacić w Euro, jak mają mi zapłacić używają złotówek. Jaka logika? Kurs Euro od dawna jest powyżej 4,5. Nie sądzę aby była taka możliwość, że 1 punkt = 5 zł, ale gdyby chociaż zrobili 4,5 lub 4,7 albo płacili w Euro

W połowie miesiąca przewiduje się, że kurs Euro będzie po 5,5 zł a kurs dolara po 5 zł. Więc spokojnie po 5 zł mogą dawać kredyty. Trzeba pisać od połowy miesiąca. Najlepiej już teraz wymyślić jakiś dobry wzór maila do nich. Moze niech wypowiedzą się Ci, którzy pisali co zadziałało konkretnie.


RE: Tu narzekamy na Fotolię - GregorK - 2022-03-09

€ tanieje, $ tanieje ....

Zdaje się że właściwy e-mail aby napisać taka prośbę o zmianę przeliczenia kredytu to: stock@adobe.com

Ktoś już cos skrobnął żeby móc wysyłać ?