Stock Board - forum fotografii stockowej
Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje (/watek-ban-na-shutterstock-powody-konsekwencje.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - bluefilter - 2016-07-01

(2016-07-01, 18:56:43)Lseker napisał(a): przeprosili, ale edytoriali, które usunęli juz nie ma

No i widocznie po to było to całe zamieszanie.


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - alicjane - 2016-07-01

Mnie też przeprosili ale co z tego skoro pół dnia straciłam na wertowanie portfolio Icon_evil . Należy się jakiś bonus za to szkodliwe...


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - irontrybex - 2016-07-02

Dzisisaj poleciały mi edytoriale w nazwie z Kawasaki (te bez akredytacji)


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - gubernat - 2016-07-02

Wygląda że robią czystki w motorami. Za pewnie jakaś marka zrobiła im koło du.y.


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - Lseker - 2016-07-02

mnie także poleciały Kawasaki ;/
natomiast wstawiam na powrót jeden edytorial - grupę motocyklistów, zdjecie sie najlepiej sprzedawało nie daję żadnej nazwy własnej, mam nadzieje, ze bana mi za to nie dadzą ;/


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - Esdras - 2016-07-02

Daj znać jak cię potraktują


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - Lseker - 2016-07-03

(2016-07-02, 15:40:08)Esdras napisał(a): Daj znać jak cię potraktują

Zdjęie nie przeszło weryfikacji z powodu "White Balance -- The incorrect white balance setting was used." Poza tym żadnych uwag.  Troche dziwne bo było w vintage :/


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - padmak - 2016-07-03

Czasem można podejrzeć 3 lub 4 powody odrzucenia ale tylko przez chwile. Potem wyświetla się tylko jeden powód np. Focus pomimo że prawdziwy powód to potencjalna własność intelektualna.


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - borzywoj - 2016-07-03

a mi wycieli 4 edytoriale z serii 40 z takim samym opisem - dziwne, że tylko 4 a nie wszystkie poleciały. Opis był prosty, "nazwa zdarzenia, na zdjęciu widoczni są motory, motocykliści i uczestnicy". Maila z przeprosinami nie dostałem i zdjęcia na trwałe zniknęły z mojego portfolio...


RE: Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje - yuma2 - 2016-07-03

(2016-07-03, 17:31:49)Lseker napisał(a): Zdjęie nie przeszło weryfikacji z powodu "White Balance -- The incorrect white balance setting was used." Poza tym żadnych uwag.  Troche dziwne bo było w vintage :/

edytorial w vintage? niestety albo edytorial albo zabawa filtrami z tad powod white balance

(2016-07-03, 17:37:50)borzywoj napisał(a): a mi wycieli 4 edytoriale z serii 40 z takim samym opisem - dziwne, że tylko 4 a nie wszystkie poleciały. Opis był prosty, "nazwa zdarzenia, na zdjęciu widoczni są motory, motocykliści i uczestnicy". Maila z przeprosinami nie dostałem i zdjęcia na trwałe zniknęły z mojego portfolio...

zauwazylem po wpisach na roznych forach ze usuwaja tylko zdjecia z pewnymi markami motocykli lub ich nazwami, mysle ze problem jest po stronie marki/brand ktory zgosil sie do SS