Stock Board - forum fotografii stockowej
Aplikacja microstock na telefon - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: Aplikacja microstock na telefon (/watek-aplikacja-microstock-na-telefon.html)

Strony: 1 2


Aplikacja microstock na telefon - mikiel - 2015-06-17

Chodzi mi o taką aplikacje która zbiera informacje z kilku lub nawet kilkunastu stocków, czy takie coś jest bezpieczne ?


RE: Aplikacja microstock na telefon - yuma2 - 2015-06-17

(2015-06-17, 11:00:49)mikiel napisał(a): Chodzi mi o taką aplikacje która zbiera informacje z kilku lub nawet kilkunastu stocków, czy takie coś jest bezpieczne ?

Mam takowa, nie widze powodow dla ktorych mialo by byc to niebezpieczne, tzn jak wszystkie app w dzisiejszych czasach albo im ufasz albo nie, bo nic nie jest bezpieczne na 100%, App zbiera info z 10 agencji, jesli chcesz wiecej to trzeba wykupic subskrypcje, mi sie skonczyla ale agencje ktore mialem zostalyIcon_cheesygrin raczej nie korzystam z tego, wole zaplacic za program ktory mi takowe dane zbiera z pelna info jakie pliki co gdzie i jak sie sprzedalo, app na tel raczej strata czasu jesli powaznie myslisz o stockach


RE: Aplikacja microstock na telefon - kreatorex - 2015-06-17

Właśnie apka na telefon jest super, bo widzę w każdej chwili co się sprzedało bez zaprzęgania mojego potwora komputerowego lub innego laptoka. np. Microstocker (który używam) po kliknięciu na dany stok wyświetla zdjęcia które sie pobrały. Z PP istocka to trochę problem ale do niego jest livestock czy jakoś tak..


RE: Aplikacja microstock na telefon - yuma2 - 2015-06-17

Kreatorex - tak appka jest fajna jesli jestes poza domem ale nie mozesz zyc bez wiedzy co sie dzieje na stockach Icon_cheesygrin i z co chwila musisz zerknac ,jak to robie jaSmile
chodzi mi tylko o to ze program typu Stock Performer daje wyczerpujace wiadomosci z ktorych mozna cos wywnioskowac, podczas gdy apka tylko bierzace sprzedaze, nie mozesz np sprawdzic ile sprzedalo sie wczoraj (razem na wszystkich stockach) jest tylko nowe,dzis i total ktory sie kasuje po wyplacie, takze jesli ktos mysli powaznie to warto miec narzedzie ktore da max informacji pozwalajacych na jakies analizy i plany


RE: Aplikacja microstock na telefon - MattZ90 - 2015-06-17

Plan to produkować i wysyłać Icon_razz

Zarzuććie jakieś nazwy aplikacji co zliczają z kilku stocków. Tego stock performera mi nie odnajduje w appstorze Icon_sad


e.
kreatorex ta o której Ty piszesz to Microstockr bez E Icon_razz dziwiłem się, że mi nie znajduje.


RE: Aplikacja microstock na telefon - yuma2 - 2015-06-17

(2015-06-17, 17:41:59)MattZ90 napisał(a): Plan to produkować i wysyłać Icon_razz

Zarzuććie jakieś nazwy aplikacji co zliczają z kilku stocków. Tego stock performera mi nie odnajduje w appstorze Icon_sad


e.
kreatorex ta o której Ty piszesz to Microstockr bez E Icon_razz dziwiłem się, że mi nie znajduje.

Stock Performer jest na stacjonarke tzn kompa lub Maca itp mozliwe ze pojdzie na tblet ale nie wiem o tym nic, naprawde warto nie drogi, max info i co najlepsze co roku podaje ( jesli sie zgodzisz) Twoje miejsce wsrod WSZYSTKICH stockerow swiata (ktorzy sie zgodzili wziazc udzial) !!! rozpisane na kazdy stock ile wyslales ile sprzdales ile zarobiles kto lepszy ilu gorszych itp , warto wiedziecSmile


RE: Aplikacja microstock na telefon - kreatorex - 2015-06-17

Ja mam właśnie tego Micorstockr i w sumie to tak jestem trochę uzależniony i zerkam co sie tam sprzeda. Ja głebsza analizę robię w exelu tak po swojemu. Może zainteresuje się czymś poważniejszym, choć nie chciałbym ze więcej czasu poświęcam na staty niz na robotę Smile


RE: Aplikacja microstock na telefon - RedMoon - 2015-06-17

A myślałem, że to tylko ja tak zerkam co każde obronione zdjęcie, czy się czasem nic nie sprzedało. Icon_razz No ale ja dopiero zaczynam i myślałem, że to z czasem przechodzi... Icon_cheesygrin

Póki co też statystyki robię po swojemu w excelu, ale dobrze wiedzieć, że są takie bajery. Icon_wink


RE: Aplikacja microstock na telefon - yuma2 - 2015-06-17

(2015-06-17, 20:47:41)RedMoon napisał(a): No ale ja dopiero zaczynam i myślałem, że to z czasem przechodzi... Icon_cheesygrin

z czasem jest coraz gorzejIcon_cheesygrin

(2015-06-17, 20:42:08)kreatorex napisał(a): (..) Może zainteresuje się czymś poważniejszym, choć nie chciałbym ze więcej czasu poświęcam na staty niz na robotę Smile

Chyba wlasnie robiac staty w excelu poswiecasz sporo cennego czasu, moim zdaniem staty sa wazne i gdy wyciaga sie z nich odpowiednie wnioski mozna sporo czasu oszczedzic i zyskac sporo DL,


RE: Aplikacja microstock na telefon - kreatorex - 2015-06-18

No tak masz racje ale u mnie to sprawa jest prosta jak przysiądę zrobię wrzucę to coś tam się rusza Smile, jak się lenie to nie idzie. I to są wnioski, tak na prawdę to każdy sam powinien sie orientować w czym jest dobry i jakie tematy mu leżą w takim sensie że się sprzedają, czasami trzeba spróbować nowych rzeczy a tego aplikacja nie powie. Dodatkowo abonament może pochłonąć spory zysk szczególnie początkujących stokmenów. Exel zajmuje mi kilka sekund (se zrobiłem szablon) ale to na prawdę proste staty typu rośnie spada.