Stock Board - forum fotografii stockowej
[doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę (/watek-doroxa-poprosze-o-ocene-krytyke.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - yanuz - 2015-01-25

Uwielbiać tatarek... czy to mielony miał być?


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - kreatorex - 2015-01-25

Moja interpretacja Smile

[Obrazek: 15_01_untitled_001-65_kreatorex1.jpg]


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - dobry44 - 2015-01-25

W moim poprawiłem trochę mięsko bo takie jakieś zdechłe było Icon_cheesygrin

[Obrazek: attachment.php?aid=808]


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - kreatorex - 2015-01-25

Przy moim to twoje strasznie blade choć ja to chyba przesadziłem ale w sklepach farbują bo ludzie wola czerwone Icon_wink


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - dobry44 - 2015-01-25

No i pewnie dochodzimy do kwestii kalibracji monitora Icon_cheesygrin . U mnie Twoje to jakaś maskara Czerwono-Vividowa Icon_wink
Ciekawe jak widzą to inni?

P.S. Na więcej koloru mnie nie namówisz Icon_cheesygrin

[Obrazek: attachment.php?aid=809]


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - GregorK - 2015-01-25

na moje oko, kreatorex z lekka popłynął Icon_cheesygrin


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - mckoll - 2015-01-25

Moim skromnym zdaniem , światło nudne, zbyt równe, powypalało kolorki , nic tu sie nie zakombinuje , bo fotka słaba jest poprostu. Mówią ludzie że bez światła nie ma zdjęcia i racja, ale cienie nadają kształt i tez są niezbędne, wydobywają również kolory. Oczywiście można sztucznie wszystko podkręcić, ale wtedy wychodzą takie cuda jak koledzy powyżej wyczarowali Smile Myśle, że musisz popracować nad ustawieniami światła. Nie świeć centralnie na fotografowany przedmiot, jeśli świecisz z boków, to zróżnicuj to światło. Pamiętaj z aparatu ma wyjść poprawnie naświetlona fotka, to podstawaSmile


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - fotek - 2015-01-26

(2015-01-25, 23:56:58)mckoll napisał(a): Moim skromnym zdaniem , światło nudne, zbyt równe, powypalało kolorki , nic tu sie nie zakombinuje , bo fotka słaba jest poprostu. Mówią ludzie że bez światła nie ma zdjęcia i racja, ale cienie nadają kształt i tez są niezbędne, wydobywają również kolory. Oczywiście można sztucznie wszystko podkręcić, ale wtedy wychodzą takie cuda jak koledzy powyżej wyczarowali Smile Myśle, że musisz popracować nad ustawieniami światła. Nie świeć centralnie na fotografowany przedmiot, jeśli świecisz z boków, to zróżnicuj to światło. Pamiętaj z aparatu ma wyjść poprawnie naświetlona fotka, to podstawaSmile

I like It!!


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - kreatorex - 2015-01-26

Korekta

[Obrazek: 15_01_untitled_001-65_kreatorex21.jpg]


RE: [doroxa] poproszę o ocenę/krytykę - mckoll - 2015-01-26

Ale żeby tak na podłodze trzymac jedzenie to lekka przesada Smile