Stock Board - forum fotografii stockowej
Zestaw do nauki i skromny start - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Sprzęt (https://stock-board.info/forum-sprzet.html)
+--- Dział: Wyposażenie studia (https://stock-board.info/forum-wyposazenie-studia.html)
+--- Wątek: Zestaw do nauki i skromny start (/watek-zestaw-do-nauki-i-skromny-start.html)

Strony: 1 2


Zestaw do nauki i skromny start - MartinYa - 2015-01-18

Witam proszę o poradę jak rozpocząć kompletowanie mini studia do portretów oraz fotografii produktowej co będę potrzebował na początek aby zacząć naukę i robić jakieś w miarę sensowne fotki.
Aparat komputer i pomieszczenie (3mx5m) już mam
Chciałbym w miarę możliwości stopniowo rozbudowywać swój zestaw startowy.


RE: Zestaw do nauki i skromny start - fotek - 2015-01-18

Dobrym zwyczajem na każdym forum jest przeczytanie starszych wątków, zanim zada sie pytanie na które odpowiedzi już padły


RE: Zestaw do nauki i skromny start - MartinYa - 2015-01-18

Przeczytałem przeczytałem ale albo linki prowadzące do sprzętu są już martwe albo sprzęt poza moim zasięgiem a ja szukam czegoś naprawdę taniego na start choć jak każdy wolałbym nie kupować badziewia


RE: Zestaw do nauki i skromny start - fotek - 2015-01-18

(2015-01-18, 14:27:36)MartinYa napisał(a): Przeczytałem przeczytałem ale albo linki prowadzące do sprzętu są już martwe albo sprzęt poza moim zasięgiem a ja szukam czegoś naprawdę taniego na start choć jak każdy wolałbym nie kupować badziewia

To znaczy, ze my mamy Ci wyszukac aktualnie dostępny sprzęt? To totalne lenistwo... masz podane rózne parametry i to wystaczy aby przejrzeć oferty dystrubutorów


RE: Zestaw do nauki i skromny start - niolox - 2015-01-18

Na początek to będziesz potrzebował trochę wiedzy.


RE: Zestaw do nauki i skromny start - GregorK - 2015-01-18

"trochę wiedzy" to za mało ... Icon_cheesygrin


RE: Zestaw do nauki i skromny start - jaropienza - 2015-01-20

ooo konkurencja rośnie i dziadki się zaczynają bulwersować. Icon_razz
Ja nie jestem w stanie podpowiedzieć, ale wiem że własne doświadczenie jest ważniejsze niż podpowiedzi innych.

Pozdrawiam


RE: Zestaw do nauki i skromny start - GregorK - 2015-01-20

(2015-01-20, 21:56:10)jaropienza napisał(a): ooo konkurencja rośnie i dziadki się zaczynają bulwersować. Icon_razz

ale Kamil to jeszcze dzieciak ... do dziadka mu dalej niż mi do 18-stki  Icon_cheesygrin


RE: Zestaw do nauki i skromny start - jaropienza - 2015-01-20

(2015-01-20, 22:13:20)GregorK napisał(a): ale Kamil to jeszcze dzieciak ... do dziadka mu dalej niż mi do 18-stki  Icon_cheesygrin

Kamila jeszcze osobiście nie poznałem, ani Sławka w sumie Icon_wink 


RE: Zestaw do nauki i skromny start - fotek - 2015-01-20

(2015-01-20, 21:56:10)jaropienza napisał(a): ooo konkurencja rośnie i dziadki się zaczynają bulwersować. Icon_razz

Jarek, za to zdanie sie tak łatwo nie wykupisz Icon_cheesygrin

(2015-01-20, 22:20:49)jaropienza napisał(a): ... ani Sławka w sumie Icon_wink 

I póki możesz, ciesz sie z tego Smile