Stock Board - forum fotografii stockowej
Rekord dzienny - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Rekord dzienny (/watek-rekord-dzienny.html)



RE: Rekord dzienny - alga38 - 2014-11-25

chyba przez cały listopad Icon_wink


RE: Rekord dzienny - schab - 2014-11-25

(2014-11-25, 12:04:19)Esdras napisał(a): U mnie 320 redord listopadowy

Pa. Mam na to świadków !!!

gratki


RE: Rekord dzienny - SHaiith - 2014-11-25

Niezłe liczby, pogratulować wszystkim


RE: Rekord dzienny - craft08 - 2014-11-25

Z tego co wiem początkującym promują Shutterstock na zachętę a po jakimś czasie jest odwrotnie, nie rośnie DL tylko spada. Znajomy ma ponad 5000 tysięcy całkiem dobrych zdjęć i teraz ledwo na miesiąc nie ma nawet 100$ ze zdjęć to samo ja kiedyś miałem około 1000 zdjęć w portfolio a po czasie mimo starań było coraz gorzej, nie mogłem dobić 100dl na dzień. Kilka lat temu przeszedłem na IS jako Ex i nie żałuje. Kiedyś na IS czasem miałem takie dni jak na Shutterstock kilkaset DL na dzień co było nie możliwe do osiągnięcia na Shutterstock dla mnie. Nie powiem teraz jest gorzej na IS jak chyba wszędzie na stockach.


RE: Rekord dzienny - harley_ - 2014-11-25

chciał bym tygodniowo mieć tyle DLi co tu niektórzy deklarują dziennie Icon_sad


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2014-11-25

(2014-11-25, 16:05:18)harley_ napisał(a): chciał bym tygodniowo mieć tyle DLi co tu niektórzy deklarują dziennie Icon_sad

ja w miesiącu Smile 


RE: Rekord dzienny - Wuja - 2014-11-25

w ogóle chciałbym mieć jakieś Dle


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2014-11-25

(2014-11-25, 12:04:19)Esdras napisał(a): U mnie 320 redord listopadowy

Pa. Mam na to świadków !!!

to jest aż tylu kupujących ? Icon_cheesygrin


RE: Rekord dzienny - ambrozinio - 2014-11-25

Nie ma... ale niektórzy kupują po kilka różnych zdjęć Icon_cheesygrin


RE: Rekord dzienny - szakalikus - 2014-11-25

(2014-11-25, 15:46:17)craft08 napisał(a): Z tego co wiem początkującym promują Shutterstock na zachętę a po jakimś czasie jest odwrotnie, nie rośnie DL tylko spada.

Ja osobiście nie odczułem takiej zależności. Mam konto na stocku od 2008, wrzuciłem kilka fotek i zrezygnowałem. Za regularny upload zabrałem się w październiku zeszłego roku, po rozmowie z Rafałem (hmc) za co mu serdecznie dziękuję Smile i od tamtej pory, ciągle wrzucam i ciągle DLe rosną, także ani konto nie jest nowe, ani aktywność nie jest nowa.

Co do IS to właśnie miałem takie kwiatki z video. Wrzucałem filmy, sprzedaż rosła i to baaardzo obiecująco, wrzucałem coraz więcej, kasa rosła lawinowo i pewnego miesiąca 0 !! kompletne zero. Musieli zmienić jakis alorytm wyszukań czy coś podobnego, bo to nie był przypadek. Do tej pory portoflo wisi zakurzone, raz na kilka miesięcy ktoś coś ściągnie.

Ps. Chyba rozpędziłem się z offtopem Icon_razz