Stock Board - forum fotografii stockowej
Rekord dzienny - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Rekord dzienny (/watek-rekord-dzienny.html)



RE: Rekord dzienny - kreatorex - 2013-11-15

Paradoksalnie graficy będą najwięcej potrzebowali tego chłamu i różnego rodzaju półproduktów typu tła ikony, wektory, problem może być z sesjami droższymi, takiemu Arcusowi może sie nie opłacać, mieszka gdzieś w Danii to ma drogo, a Sasza spod Moskwy może mieć niezły biznes no i pamiętajmy o chińczykach Smile. Stoki będą, tylko równolegle będą powstawać rożnego rodzaju Offsety.


RE: Rekord dzienny - MaxyM - 2013-11-15

Ja nie narzekam, wiadomo, że ze wszystkich wrzuconych zdjęć nie wszystkie wchodzą do zakładki - idzie, idzie, download... Ale te dopracowane, zaczynają się sprzedawać (nawet jak nie od razu po wrzucie to po kilkunastu dniach) i wypracowują dochód. W ostatnich 4 miesiącach udało mi się stworzyć kilka "hitów", które ładnie się sprzedają codziennie... Ten miesiąc idzie na rekord, poprzedni pobił wszystkie dotychczasowe. Nie wiem od czego to zależy ale mimo mojego ostatniego 2 miesięcznego lenistwa, Shutterstock pnie się cały czas w górę. Rozumiem, że początkujący mają pod górkę ale do cholery nic nie jest nieosiągalne... Ja zaczynałem też w dobie (podobno) kryzysu stockowego i jak patrzę na swoje wyniki, to dla mnie wręcz przeciwnie stock się nie kończy, a rozkwita...
Mam teraz w planach dodatkowe rzeczy, których nie robiłem i będę się rozwijał, jak i sprzedaż (mam nadzieję) dzięki zwiększeniu "półek w stockolandii" o nowy asortyment.
Nie ma co płakać, trzeba zacisnąć jedną łapę na myszce, drugą na spuście i jazda!

A co do zaistniałej sytuacji, z własnego doświadczenia wiem, że jak jest na danym forum w końcu kilka osób, które się "kumplują" przez nie... To zawsze dochodzi do rozluźnienia i wtedy są dwie opcje - pierwsza, dać im ze sobą pisać (jeżeli są to normalne wypowiedzi bez intelektualnej destrukcji)... Dwa - karać, grozić, co doprowadza zawsze do rozłamu, otworzenia konkurencyjnego forum i upadku poprzedniego.
Bo Rafał forum tworzą użytkownicy i to stali - nie ci sezonowi - forum bez nich, umiera w zastraszająco szybkim tempie.


RE: Rekord dzienny - monoimposm - 2013-11-27

Właśnie pobiłem rekord dzienny z 3 na 4 (w tym 3 OD) Icon_cheesygrin

Wszystko z nowego uploadu. Wam też się tylko nowe pliki sprzedają na SS?


RE: Rekord dzienny - alga38 - 2013-11-27

i stare i nowe - nowy rekord - 131, w tym 80% świątecznych. Oj będzie bolało w styczniu Icon_sad


RE: Rekord dzienny - fotoaloja - 2013-11-27

ojej, ja też tak chcem (gratki!)


RE: Rekord dzienny - SHaiith - 2013-11-27

alga38 idziemy łeb w łeb ja mam 134


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2013-11-27

heh, ja tyle w miesiąc nie wyciągam Icon_cheesygrin


RE: Rekord dzienny - fotek - 2013-11-27

(2013-11-27, 14:34:02)GregorK napisał(a): heh, ja tyle w miesiąc nie wyciągam Icon_cheesygrin

Kłamczuch - maruda


RE: Rekord dzienny - harley_ - 2013-11-27

te Wasze rekordy to dla mnie czysta abstrakcja. może ktoś ze 'starych wyjadaczy' się przyzna do średniej ilości bo to dla mnie bardziej miarodajne.


RE: Rekord dzienny - SHaiith - 2013-11-27

średnio 80 fotek/dzień