Stock Board - forum fotografii stockowej
Rekord dzienny - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Rekord dzienny (/watek-rekord-dzienny.html)



RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

ale zauważ że ja nie neguję tego typu wypowiedzi. są potrzebne i niech będą. ale czyszczenie wątków z domniemanego OT powoduje że forum rdzewieje jak parowóz bez pary. a do tego suche cyfry to żadna motywacja, bo PRAWDZIWYM skarbem dla początkujących są posty np Shaiith'a które energetyzują ich do kreatywnej pracy. zreszta nie tylko dla początkujących.


RE: Rekord dzienny - Wuja - 2013-11-15

To się zgadza. Myślę że każdy i tak wyciągnie wnioski z tego co się dzieje i forum będzie jeszcze sympatyczniejszym miejscem. Icon_cheesygrin


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

no tylko że to nie bardzo my mamy wyciągać wnioski, a raczej Rafał powinien przemyśleć styl i cel moderacji.

tak jak napisał gregorek. wątków ściśle tematycznych /finanse, info o stockach/ nikt nie zaśmieca OTem i tego się trzymajmy. Dla wątków jednodniówek wolność i swoboda !!!


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2013-11-15

To ja wnioskuję o cofnięce bana hlynurowi, ktoś jeszcze został relegowany, ale nie wiem kto, może też zbyt pochopnie ?


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

a kogo relegowano? i za co?


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2013-11-15

nie wiem, "za ból głowy w jakimś watku", Rafał nie sprecyzował kto, wpis dotyczył jedynie wyrzucenia kogoś za coś.

Ale może nie bijmy już piany, dajmy szansę Rafałowi Smile


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

Szansę na ? marnie to widzę .ale jeśłi inni też są zgodni aby dać adminowi drugą szansę na poprawę błędów i wypaczeń to OK.

Icon_wink

Myśle żę odblokawanie hlynura oraz cofnięcie niczym nieuzasadnionych ostrzeżeń Kreatorex'owi byłoby gestem dobrej woli. Forum sie rozrasta wiec przekazanie moderacji dodatkowym osobom też byłoby krokiem w dobrą stronę. w roli jednego z modów widziałbym fk o ile Ten wyrazi na to zgodę. Sławek nie raz udowodnił swoimi wyważonymi wypowiedziami że takiego moda tu trzeba i myśle że wszyscy by zaakceptowali taki wybór..


RE: Rekord dzienny - rachwal - 2013-11-15

Bana dostał jedynie użytkownik hlynur, który to popisał się wyjątkowym chamstwem wczoraj (cierpliwość mi się skończyła, lub jak to ujął ten człowiek rozbolała mnie głowa, pewnie kilka osób te treści widziało) i nie mam zamiaru tego cofać. Jedna osoba sama poprosiła o usunięcie z forum, nie wiem z jakiego powodu, może US. Więcej banów nie było. No i kreatorex się obraził, zdarza się.

Co do reszty, wyraziłem swoje zdanie wczoraj. Widziałem też pytanie fotka kilka postów wyżej, szkoda, że zostało zagadane...

Pozostawiam wam wolną rękę, zajrzę za jakiś czas sprawdzić efekty braku dyscypliny Smile

Moderatorzy kiedyś tutaj byli, ale się nie sprawdzili, nie wiem czy jeszcze któryś z nich czyta to forum. Wybór takich osób jest też problematyczny. Nie wiem jak wybrać osobę odpowiedzialną, to też niewdzięczna rola, moderowanie, jeszcze takiego moderatora rozboli kiedyś głowa i co będzie...

Gdyby ktoś się zastanawiał czy jestem obrażony jak modelka z maxmodels, to tak właśnie jestem Smile


RE: Rekord dzienny - fotek - 2013-11-15

(2013-11-15, 10:43:49)canion1 napisał(a): w roli jednego z modów widziałbym fk o ile Ten wyrazi na to zgodę

Dzieki, ale moderowałem spore forum modowe przez pare lat i nie mam chęci do tego rodzaju fuchy wracać.


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

Tak myślałem. ale spróbowac trzeba było Icon_wink