Stock Board - forum fotografii stockowej
Rekord dzienny - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Rekord dzienny (/watek-rekord-dzienny.html)



RE: Rekord dzienny - fotek - 2013-11-15

Nie da sie ukryć, ze róznego rodzaju OT tworza atmosfere forum i dlatego tu zaglądamy. Natomiast...

(2013-11-14, 22:42:44)rachwal napisał(a): ...to postanowiło dać do pieca "bo co nam tu jakiś admin będzie gadał, my wiemy swoje"... nie?

... powyższe zachowania też zauważyłem i zdecydowanie tylko zaogniają atmosferę. Po co?


RE: Rekord dzienny - ambrozinio - 2013-11-15

Podpisuje się jak kolega f wyżej Smile


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

Ale zdajecie sobie sprawę,że dyskutujemy o wydumanym problemie.? te drobne OT z którymi tak walczy admin to być albo nie być forum.
Ci którzy pracują z modelkami pewnie pamiętają forum ś.p. maxmodels? tak. to był jeden wielki OT co zupełnie nie przeszkadzało prowadzić ciekawych dyskusji oraz pozyskiwać ludzi do wspołpracy. Wprowadzono zmiany, teraz jest relatywny porządek, i ... już nikt tam nie zagląda . i wracając do stock-board. pamiętacie czasy do OTowe Icon_wink. Może kilka wpisów dziennie było, a i to chyba nie. czy tak ma to wyglądać?

Fotografowie to z natury ludzie twórczy i kreatywni. i zamykanie ich wypowiedzi w wąskie ramki zgodnośći z regulaminem to zamach na rozwoj tego forum. już pominę fakt żę wiekszośćz NAs zagląda tu własnie po to by takie wpisy poczytać a nie po to by sie dowiedzieć ile DL miał pan X czy pani Y


RE: Rekord dzienny - Wuja - 2013-11-15

Chyba trzeba jakąś równowagę zachować choc niewątpliwe to trudne bo inny środek ciężkości każdy ma.
Mi się podoba poczytać luźne wypowiedzi ale średnio mi się widzi strona z jednosłownymi gratulacjami w każdym poście.
Przekomarzanie się i drażnienie też średnio wpływa na chęć czytania. Szeryf może ostro czasem reaguje ale przecież można choć trochę okazać szacunku dla jego pracy i wizji tego forum. Nawet jak nam się nie widzi jego działanie.To by wystarczyło mi się wydaje.
To i tak najlepsze polskojęzyczne forum o tym co lubimy. Smile


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

Wuja, masz rację. ale nadal nie należy zapominać że forum jest dla Nas a nie odwrotnie. i jeśłi wizja admina kłóci sie z potrzebami forum to trzeba o tym pisać,a nie przytakiwać. Moderacja, tak jak ją pojmuje Rafał jest nie do przyjęcia. Jeśłi traci zbyt dużo czasu niech dobierze z userów 2-3 modów którzy ogarną jakieś konfliktowe sytuacje i po problemie.


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2013-11-15

A ja czegoś nie rozumiem ... najbardziej negują OT osoby, które tylko tak się wypowiadają, albo w przeważającej ilości postów, natomiast broniący OT zwykle wpisują również bardzo dużo konkretnych i przydatnych informacji. ...

Sądzę, że rozwiązanie jest proste - wątki z ważnymi informacjami (technicznymi) zostawiamy bez OT (i chyba tak jest), natomiast takie jak ten, (ściana płaczu, chwalenie etc.) nie są wcale merytoryczne a jedynie pozwalają odreagować i to w nich zbija się cały OT.

Ja już pisałem Rafałowi, że nie mam nic przeciwko kasowania OT jak się zrobi w wątku ważnym, ale trzeba usunąć wszystkie niemerytoryczne wypowiedzi, a nie wybranych osób.

a tak na marginesie, dyskusję można przerzucić do wątku Rafała o ograniczeniach OT Smile.


RE: Rekord dzienny - Wuja - 2013-11-15

Pewnie pomoc by się przydała w doglądaniu tego forum.
Te wpisy też tu średnio pasują bo to rekord dzienny. By trzeba je przenieść do jakiegoś lepszego wątku. Icon_wink


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-15

(2013-11-15, 10:12:28)GregorK napisał(a): Sądzę, że rozwiązanie jest proste - wątki z ważnymi informacjami (technicznymi) zostawiamy bez OT (i chyba tak jest), natomiast takie jak ten, (ściana płaczu, chwalenie etc.) nie są wcale merytoryczne a jedynie pozwalają odreagować i to w nich zbija się cały OT.


ale tak włąśnie jest. problem w tym że admin chce aby i pozostałe obejmowały tylko suche fakty. a to moim zdaniem forum zabije. no zerknij choćby na stronę15 tego wątku. chciałoby Ci sie czytać forum gdzie jedyną treścią byłoby "20 DL i 1 OD, jest super" ?

(2013-11-15, 10:12:28)GregorK napisał(a): a tak na marginesie, dyskusję można przerzucić do wątku Rafała o ograniczeniach OT Smile.

Tylko że tamten wątek admin bez pytania zamknął. widać OT w wątku o OT też był OTem.


RE: Rekord dzienny - GregorK - 2013-11-15

(2013-11-15, 10:16:53)canion1 napisał(a): ale tak włąśnie jest. problem w tym że admin chce aby i pozostałe obejmowały tylko suche fakty. a to moim zdaniem forum zabije. no zerknij choćby na stronę15 tego wątku. chciałoby Ci sie czytać forum gdzie jedyną treścią byłoby "20 DL i 1 OD, jest super" ?

Nie wiem Tomku, czy zauwaźyłeś, ale mam takie samo zdanie jak Ty w tym temacieSmile.

Mnie osobiście te liczby demotywują ... bo lugam lugam a cały czas i tak jestem jeszcze przed liną startu.


RE: Rekord dzienny - Wuja - 2013-11-15

(2013-11-15, 10:16:53)canion1 napisał(a): chciałoby Ci sie czytać forum gdzie jedyną treścią byłoby "20 DL i 1 OD, jest super" ?

Wszelkie skrajności są niewskazane.
Sam pisałeś że są rożni użytkownicy. Dla niektórych takie info pozwala mieć nadzieję że u nich też takie sprzedaże się trafią innym pomaga podjąć decyzję o wejściu na stocki a innym dają zabawę bo nie maja już znaczenia same cyfry tylko to że komuś się zechciało napisać.

... jeszcze są tacy co ich demotywują .... Icon_wink